...
Понедельник , 28 ноября 2022

Біжутерія в сріблі новий тренд?

Brasletik mainЯ взагалі не великий прихильник всяких побрякушок типу кілець, ціпків, браслетів, брошок, запанок та інше, але моя дружина та більшість її подруг просто фанатіють від таких штукенцій. Одна її подруга вже мені всі вуха розім’яла, розповідаючи про срібну біжутерію, яку вона купила в інтернет магазині http://brasletik.com.ua/. Звісно вона все це розказувала не мені, а дружині, та я ж не глухий і вирішив глянути на той ультра-мега модний магазинчик в мережі.

Просто бомбовий дизайн — подумав я, як тільки опинився на сайті. Все дуже красиво та помпезно. Чого тільки варта «Корзина«, в яку ви будете складати свої покупки перед оформленням замовлення.

Юзабіліті на найвищому рівні — якби я був дівчиною та полюбляв срібло то 100% там би щось прикупив. Але чесно кажучи, я і так планую зробити там покупку для дружини. Їй дуже сподобались шкіряні браслети, хоча ні, їй сподобалось усе.

Brasletik catalog

Кожен товар має чудові знімки, які сильно відповідають реаліям. Тобто після покупки товару, ви отримаєте саме те, що бачили на картинці.

Розподіл по розділам за брендами, типами, цінами, кольором радує доволі сильно.

Сподобалось також те, що справа від ображається той товар, який ви нещодавно переглядали. Для мене це актуально — я частенько щось вподобавши, забуваю у якій категорії це знайшов.

Великим та приємним бонусом є система накопичувальних білів. За кожну гривню ви отримуєте бали, які можна і потрібно використовувати у цьому ж магазині,  для покупки будь-якого виробу.

Brasletik Tovar

Зробивши замовлення від 400-т гривень та більше, ви також отримуєте «приємність» — це безкоштовна доставка по всій Україні. В принципі не бачу сенсу купувати там щось менше ніж на 400 грн. 2 непогані покупки і ви вже отримуєте доставку.

Коли подруга розповідала про інтернет магазин «Браслетик», то вона дуже позитивно і голосно розповідала про такі розділи як «Товар зі знижками» та «Розпродаж«. Ох, ці жінки! Їм тільки дай ці знижки.

Дивлячись на магазин зі сторони веб-майстра також додам, що адміни дійсно молодці: Телефони та адреси в потрібному місці, контент знаходиться там де  і товар і заточений під правильні ключові фрази, «хлібні крихти» не заважають, а реально допомагають пересуватись по розділам та підрозділам сайту — якщо коротко то на http://brasletik.com.ua реально комфортно!

Ви не пожалкуєте, якщо навіть просто одним оком, заради цікавості переглянете каталог товару, у якому окрім біжутерії відомих брендів (TIFFANYCARTIERBVLGARILOUIS VUITTON) є ще і сумки, окуляри, годинники.

Brasletik 404

На останок картинка сторінки 404 помилки. Вони навіть це продумали. Вдалих покупок, гарних та приємних подарунків. Не забувайте — скоро свята.

О нас admin

Проверить еще

item4

Как сделать забор из деревянного штакетника

Забор из древесного штакетника можно применять не только в качестве ограды для участка. Он также …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.