...
Четверг , 22 сентября 2022

Brocade представила перший в галузі комутатор Fibre Channel шостого покоління

Компанія Brocade оголосила про випуск Brocade G620 – першого в галузі комутатора стандарту Fibre Channel шостого покоління для мереж зберігання даних. В даний час технологія Fibre Channel лежить в основі і широко розгорнутої мережевої інфраструктури зберігання даних, використовуваної провідними економіками світу. Щодня через Fibre Channel проходить тридцять мільярдів транзакцій, і 96% всіх банків, авіаліній і торгових мереж в світі при здійсненні своєї діяльності покладаються на Fibre Channel. Шосте покоління (Gen 6) – наступне покоління технології Fibre Channel, яке допоможе підприємствам забезпечити необхідні рівні пропускної здатності, надійності і масштабованості для гіпермасштабіруемой віртуалізації, нових архітектур ЦОД і технологій зберігання даних наступного покоління.

Fibre Channel Gen 6 особливо важливий для таких нових технологій, як сховища на основі флеш-пам’яті, які прискорюють процеси перетворень в ЦОД. У міру того, як підприємства в процесі модернізації своїх сховищ переходять на флеш-накопичувачі з метою оптимізації роботи додатків, їм потрібні мережі з низькою затримкою, високою пропускною спроможністю і надійністю передачі даних. На сьогоднішній день від 70% до 80% всіх систем зберігання на основі масивів флеш-накопичувачів розгорнуті із застосуванням Fibre Channel. Уже завтра наступне покоління флеш-сховищ на основі стандарту Non-Volatile Memory Express (NVMe) буде ефективно інтегровано в існуючу і майбутню інфраструктуру мереж Fibre Channel Gen 6.

Комутатор сетевой Brocade G620 забезпечує більш високу продуктивність при роботі з підключеннями на швидкості 32 і 128 Гб / с і долає бар’єри продуктивності 100 мільйонів операцій IOPS. Brocade G620 укомплектований чотирма портами Q-Flex, які можуть працювати в режимі 128 Гб / с або чотирьох ліній по 32 Гб / с кожна. Комутатор містить від 24 до 64 портів в шасі висотою 1U.

У комутаторі використовується технологія Gen 6 Fabric Vision, яка тепер включає в себе компонент IO Insight, покликаний допомогти підприємствам підвищити наочність і ефективність моніторингу продуктивності. Ця нова функціональна можливість допомагає забезпечити своєчасне виконання важливих завдань з підтримки необхідного рівня обслуговування шляхом відстеження статистики введення-виведення, включаючи швидкість відгуку пристроїв і обробки операцій введення-виведення, і раннього виявлення проблем, що знижують продуктивність сховища. IO Insight розширює і доповнює вже існуючі в Fabric Vision можливості з автоматичного моніторингу, діагностики та управління, тим самим ще більше спрощуючи роботу в середовищі мереж зберігання даних.

На сайті eltex.kz ви можете підібрати та придбати якісні комутатори за доступними цінами.

 

О нас admin

Проверить еще

Компанія Seagate представила жорсткий диск Ultra Mobile HDD ємністю 500 Гб

Компанією Seagate Technology анонсований новий диск під назвою Ultra Mobile HDD для мобільних пристроїв. Новинка …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.