...
Четверг , 22 сентября 2022

Світ побачить Opera Mini для Windows Phone

1377238014 663 opera

Буквально за останні кілька років такі браузери як Opera і Firefox втратили свої позиції на ринку. Пов’язано це , природно , з широким розповсюдженням браузерів від різних компаній ( які створені на ядрі Chromium із змінами під певні вимоги компаній , що поширюють це програмне забезпечення).

Зараз більшу частину займає Chrome від компанії Google , яким користується все більше і більше людей , адже даний браузер швидкий , зберігає всю інформацію » в хмарі » ( ваші закладки , історія , інформація , яку ви вводили в пошукову форму , а також логіни / паролі до сайтам зберігаються на серверах компанії Гугл , завдяки цьому вам не доведеться переживати за збереження даних — достатньо буде пам’ятати Google -аккаунт і » залогінитися » в браузері) , крім того він функціональний (можна налаштувати як завгодно , плюс — є величезний магазин додатків на будь-який смак і колір).

У зв’язку з подібними тенденціями , коли Опера залишилася майже без браузера (дорослого) , сили компанії спрямовані на ще більшу популяризацію і поліпшення мобільної версії браузера — в компанії оголосили про вихід Opera mini для операційної системи Windows Phone — крок дуже правильний , адже дана ОС зростає , а єдиний нормальний браузер влаштовує далеко не всіх ( звичайно , стандартний IE теж непоганий, але » старички » звикли до опери і віддадуть перевагу , швидше за все , її , замість невідомих рішень з посередньою функціональністю ) . Коли точно браузер з’явиться » в наявності » компанія не повідомила , але відбутися це повинно вже скоро.

Друзі сайту: ви можете швидко та просто узнать тиц сайта за допомогою сервісу sitexpert, а також промоніторити позиції у пошуковій видачі для вашого сайту, а також сайтів конкурентів.

О нас admin

Проверить еще

Meridian – плеєр для Вконтакті

Хотите сьезить в Чехию? Сейчас очень актуальны туры в Чехию, а здесь их можно заказать …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.