...
Суббота , 20 апреля 2024

Відбувся реліз тактичного шутера Tactical Intervention

225 1Днями відбувся офіційний запуск популярного ігрового проекту під назвою Tactical Intervention . Гра створена Міном ” Gooseman ” Лі , відомим в якості співавтора Counter Strike . Офіційному випуску передував етап відкритого бета -тестування , в якому брали участь близько 200 тис. зареєстрованих геймерів.

Процедура тестування стартувала в останніх числах серпня , за весь час її проведення у грі відбулося безліч подій. Це і презентація 4 важливих оновлень , основою для створення яких послужили відгуки та пропозиції бета – тестерів . У проект було внесено маса удосконалень .

При офіційному запуску тактичного шутера Tactical Intervention від першої особи , геймерам надається доступ до наступного контенту : озброєння , різні предмети , 2 нові карти .

За словами розробників , відкритий бета – тест можна вважати успішним. Конструктивні відгуки Співтовариства і кіберспортивного клану MTF.Gaming дозволили перенести реліз проекту на початок жовтня замість вересня, як було заплановано раніше . За цей час творці гри з FIX Korea і видавець 1337 Games змогли врахувати і внести до проекту побажання геймерів , які взяли активну участь в бета – тестуванні.

225 2

У процесі налагодження в многопользовательском шутере з’явилося 4 нових види озброєння. Перелік карт доповнився 2 новими – Skyline , де пріоритетним моментом є порятунок заручників , і Office , де гравцям доведеться стати учасниками командного бою. Гра в цілому налічує 11 карт , незабаром їх список розшириться за рахунок Airport і Monaco , які перебувають на фінальній стадії доопрацювання .

За відомостями видавця 1337 Games , надалі в Tactical Intervention з’являться оновлені карти , зброю , обмундирування . Гра доступна для скачування допомогою Steam , поширюється на безкоштовній основі.

Друзі сайту: якщо вам потрібний якісний та надійний газовый котел De Dietrich, тоді ви можете придбати його за цілком вигідною ціною!

О нас admin

Проверить еще

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.