...
Четверг , 22 сентября 2022

Як обрати навушники?

Вам нужна хорошая косметика но не знаете где такую купить по доступнім ценам? Тогда посетите интернет магазин косметики Киев, широкий асортимент хорошей косметики!
Як обрати навушникиПривіт!

Навушники – чудова річ, яка у дуеті із хорошою музикою відриває тебе від світу, дозволяє зосередитися коли навколо тебе шум та галас, чи просто музика яка тобі не подобається… Але обрати хороші навушники – досить складно. Із такою проблемою я зіткнувся коли порвав у гуртожитку останні свої навушники – вкладиші.
Звичайно, можна просто в магазині по-черзі переслухати якість звучання кожного екземпляру, але на це піде ціла вічність… Так як вибір у магазинах широкий, а щоб зрозуміти як грають навушники – потрібно переслухати не один трек а кілька, різних стилів. Тому щоб скоротити час на вибір навушників – потрібно звузити коло моделей. Для цього потрібно розібратися що означають ті параметри які надруковані на коробці?

Отже, усі першим ділом дивляться на частотний діапазон навушників. Ще із шкільного курсу фізики нам відомо що людина чує звук від 20 до 20 000 Гц. На початку діапазону знаходяться «баси», а у кінці високочастотні звуки. Хоча якщо на коробці вказані такі числа – це на означає що звуки нижче чи вище цих границь навушники не відтворюють, просто тоді починає спадати гучність.

Завдання кожних навушників правильно відтворити той діапазон який вказаний в характеристиках, без шипіння, завалів, чи будь-яких інших лишніх звуків. Цю властивість відображає амплітудно-частотна характеристика (АЧХ), яку показують у вигляді кривої на графіку, і чим рівніша ця крива, тим кращий звук. Але виробники бюджетних моделей не показують графіки, так як там крива – дійсно крива.

Опір. Не вдаючись в радіотехніку, можна сказати що чим вищий опір – тим більш потужне джерело потрібно для роботи навушників. Наприклад для портативних гаджетів оптимальним буде опір 32-64 Ом. Але це не означає що якщо ви запхаєте у плеєр навушники із опром 300Ом то із нього піде дим, просто звук у навушниках буде тихішим.
Чутливість. Знову ж таки, не поглиблюючись у радіотехніку, чим вищий показник чутливості – тим гучніший звук у навушниках.

Ну і звичайно Акустичне оформлення навушників. Тут нічого важкого немає. Буває 3 типи навушників – відкриті,закриті та напіввідкриті.

У чому їх різниця? Відкриті навушники побудовані так, що Ви чуєте те що відбувається навколо, і ті люди що знаходяться поряд із Вами чують те що грає у ваших навушниках. Якість звуку у відкритих навушниках на порядок вища ніж у закритих через те що у останніх звук відбивається від глухих стінок та потрапляє нову у вухо, що створює небажані шуми.

Якщо ті хто живе поряд із вами не проти слухати те ж що і ви у навушниках – то беріть відкриті, а якщо ж ні – то закриті, останні доречі мені більше підходять так як я не хочу чути ні однокамерників ні їх музику. А до того ж я люблю слухати голосно музику, а вночі це не дасть їм спати, і буде скандал 🙂
От це і всі фактори на які варто звернути уваги про покупців навушників, але все ж по одних характеристиках не визначиш якість звуку що вони видаватимуть, тому все одно потрібно перед покупкою послухати їх звучання!
А на останок кліп George Michael — Freedom!

———————

У Вас намичаеться какой-то праздник и вы хотите его красиво отметь с большим количеством гостей? Тогда вам нужен банкетный зал киев, отличное помещение для проведения праздников!

О нас admin

Проверить еще

Заправка картриджей. Как заправить картриджи принтера Canon

Самостоятельная заправка принтера Canon Из этом разделе вы узнаете, как самостоятельно заправить картридж Canon и …

5 комментариев

 1. >Опір. Не вдаючись в радіотехніку, можна сказати що чим вищий опір – тим більш потужне джерело потрібно для роботи навушників
  Невеличкий нюанс: треба знати, який опір навантаження витримує плеєрпідсилювач. Якщо плеєр розрахований на 64 оми, то включати в нього восьмиомні навушники — не найкраща ідея.
  >Ще із шкільного курсу фізики нам відомо що людина чує звук від 20 до 20 000 Гц.
  Насправді у цьому діапазоні майже ніхто не чує (у реальних людей слух дещо гірший), та й цифри ці переважно пишуть у якості маркетингового ходу: адже вони відомі ще зі школи 🙂
  >Буває 3 типи навушників – відкриті,закриті та напіввідкриті.
  Не забуваємо, що закриті навушники окрім того, що не випускають вашу музику «назовні», ще й непогано ізолюють вуха від зовнішніх шумів. Такі популярні свого часу «монітори» дозволять слухати класичну музику навіть коли сусід перфоратором фігачить стіни 🙂

  • Дуже не люблю оцих вакуумних…
   оми гарно і батарею їдять.
   А щодо діапазону, то діти приблизно такий чують. Я робив експеремент — 16К найвище чув і 40 здається. Так що то таке

  • Дякую за доповнення! Цікаво почитати. Я доречі хотів купувати закриті із повною звукоізоляцією, проте вони від 200 грн .

 2. Про опір справді цікаво… Якось не зважав на це раніше.)

  А щодо купівлі навушників, можу сказати, що останнім часом ціни стрімко полізли вгору. Ще рік тому непогані можна було купити за 100 грн., а тепер у діапазоні до 200 гривень — тільки мейд ін чайніз підвал…

  Дійсно заядлим меломанам раджу відкриті KOSS PortaPro. Звук класний і вуха після 10 годин не болять…

  А я, особисто, більше люблю вкладиші, але не вакуумні, бо останні у вухах якось не тримаються. Чомусь уподобав стандартні від Nokia (WH-102) і тепер, дориваючи другу пару, мені досить важко щось підібрати нове.

  На рахунок навушників для ПК, то тут не можу сказати нічого вагомого, бо не вважаю за потрібне купувати дорогі і класні. Перші були закриті SVEN, які після «смерті» були змінені за відкриті Logitech за 100 грн., якими користуюсь вже рік і яких мені вистачає на всі 100% (перегляд фільмів, слухання музики і тд).

  P.S. Упс) Накатав майже на ще один пост…)

 3. купив рік назад собі AKG K412p, думав купити КОСС ПОРТА ПРО, але купив ці, не залію зовсім. Слухав у сусіда КОССи, баси подужні, але середні та високі частоти звучать зовсім не так, як треба, тому тим, кому мега бас не потрібен, раджу брати АКГ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.