...
Среда , 29 мая 2024

Число користувачів Opera Mini досягло 128 млн

Щомісячна користувацька аудиторія мобільного веб-браузера Opera Mini досягла 128 мільйонів чоловік, що на 92,3% перевищує показники минулого року. Про це свідчать статистичні відомості, представлені у свіжому звіті Opera Software про мобільний Інтернет.

За даними норвезької компанії, в серпні 2011 року користувачі Opera Mini згенерували 1232 млн Мбайт трафіку – на 5,3% більше, ніж місяцем раніше. При цьому мережею дата-центрів Opera Software було оброблено 79000000000 веб-сторінок, без попереднього стиснення яких власникам портативних пристроїв довелося б завантажити на свої телефони 11,4 петабайт даних.

На даний момент на сайті розробника представлено шосте покоління Opera Mini, що розвиває концепцію повноцінної роботи в глобальній мережі з будь-якого пристрою. Оновлена ??версія браузера характеризується підтримкою функції Pinch-to-zoom (збільшення сторінок двома пальцями), вдосконаленими засобами управління контентом, механізмом пересилання придивилася інформації в соціальні мережі та іншими нововведеннями. Оглядач Opera Mini 6.x доступний для всіх мобільних пристроїв, що підтримують Java ME, а також для платформ Apple iOS, Android, Symbian/S60, BlackBerry і Windows Mobile.

—————

Есть очень много фирм, магазинов, где вы можете купить себе телефоны, ноутбуки или другую технику по разным городам страны. Но если вас интересуют Компьютеры, ноутбуки, телефоны в Кривом Роге, тогда здусь лучшее место чтобы заказать интересующий вас товар, так как цены здесь умеренные, что впрочем не мешает товару иметь очень высокое качество!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.