1289585918 snaptuВітаю усіх!

Ще приблизно пів року назад, я і гадки немав що таке Твіттер, а тепер я неуявляю відкриту оперу без вкладки із Твіттером, але Твіттера на компі інколи буває мало, наприклад на уроці. Тоді доводиться сидіти в Твіттері із Opera Ьштшб але особисто мены неподобалося це, було дуже незручно і я вирішив знайти якусь Java софтину на телефон щоб було і зручно, і функціонально….

Ви навіть не уявляєте собі, скільки різноманітного мобільного софту для твыттера я скачав і перетестував на телефоні… І наяк я не міг знайти ту програму, яка б мене повністю задовільнила. Одна дуже повільно працювала, іншу постійно вибивало, ще деякі не могли підключитися… Про малий функціонал інших я уже мовчу. Але я вирішив запитати на рахунок такої софтини у самому твіттері, і мені дали відповідь! Нажаль, я не пам»ятаю хто саме, якoщо згадаю — обов»язково напишу!

А порадили мені клієнт, який носить назву «Snaptu«. Як на мене просто прекрасна програма! У ній не тільки зручний та швидкий клієнт Twitter’a, а і масса інших корисних функцій!

повне буду описувати усі функції якими володіє Snaptu, а тільки найбільш корисні на мою думку.

1. Ну звичайно Twitter !

2. Також тут є зручний клієнт соціальної мережі FaceBook

3. Погода. Після невеличких налаштувань, клієнт показуватиме Вам погоду у Вашому місті як в загальному, так і детально, включаючи напрям та швидкість вітру і вологості повітря.

4. Онлайн результаусібагатьох спортивних подій, не знаю усіх, так як сам дивлюся лише за футбольними результатами. А ця функція дуже хороша, є усі ліги світу.

5. RSS. Ви можете додати сюди стрічки оновлень усіх блогів які читаєте, і зайшовши у це меню знову, побачите які з доданих блогів оновилися (вони позначені зірочкою) та одразу прочитати статтю та коментарі. Одне тільки несподобалося — неможна через клієнт одразу залишати комент.

Висновки. В загальному Snaptu особисто мене задовільняє на всі 100%. Дуже багатий функціонал та зручність у користуванні, особливо на тачфоні. Єдиним недоліком який я помітив є те що інколи тві-стрічку потрібно оновлювати самостійно, хоча впринципі це не так вже й суттєво.

А яким клієнтом користуєтеся Ви?