b011d06525 112055Вітаю усіх!

Сьогоднішній пост я пишу із надією, що хтось із розробників Вконтакті це прочитає, і візьме до уваги.

І саме про що я хотів би написати. Напевне усі ви бачили, що якщо ми хочемо перейти по зовнішній ссилці яка розміщена на сторінках мережі, то ми бачимо вікно із попередженням що на сайті на який ми переходимо можуть міститися віруси чи будуть вкрадені паролі. Це звичайно добре, але контакт явно перестарався…

Я ось нерозумію, чому коли я переходжу по ссилці на свій блог (цей що Ви зараз читаєте:) ) , то у цьому повідомленні навіть немає ссилки на блог? А просто пише що це сайт на безкоштовному хостингу, хоча це вже давно не так. Трішки подумавши, все стало зрозуміло. Якщо у повідомленні пише що сайт знаходиться на безкоштовному хостингу, то це означає, що у нього просто безкоштовний домен. Але якщо навіть сайт на безкоштовному хостингу, а домен платний — сайт відкриється через контакт =).

Тому у мене питання до адмінів контакту, навіщо таке робити? Можливо хтось немає можливості витратити 10 баксів на купівлю домену?

Тому, я подумав, і вирішив, що найкращий спосіб поліпшити ситуацію — це перевіряти чи сайт, на який ми хочемо перейти є у каталогах типу DMOZ чи ЯК, або ж створити свій ВК-Каталог. Як на мене це було б досить класно. А ви як вважаєте?

—————————-

Лучшие цитаты на все случаи жизни только на http://citatymix.org/, здесь вы найдёте цитаты обо всём!