12Звичайно, вікно — дуже важливий функціональний елемент будь-якого приміщення. Але ще є такий тип конструкцій як фальш-вікна. Чим вони особливі і навіщо потрібні? Давайте дивитися, оскільки такі дизайнерські елементи дають масу можливостей в плані оформлення інтер’єру.

Помилкові вікна, вони ж вікна-фейк або фальшиві — це відмінна можливість змінити вид з вікна швидко і просто, за своїм бажанням. Крім того, це цікавий декор стін, який зробить приміщення затишним і стильним. Створюватися рішення може різними способами.

Спочатку під фальшвікно слід підібрати місце на стіні, зробити ескіз вікна і перенести його на стіну. Підберіть раму — в її ролі часто використовуються пофарбовані в необхідний колір дерев’яні планки або рама старого вікна. Якщо необхідно, зашкурьте матеріал, розкрийте його морилкою і лаком. Вид з вікна також може бути будь-яким — малюнок, фото, розпис — що побажаєте. На стіну по розмітці наноситься зображення, залишається час на його висихання і кріпиться підготовлена ​​рама. Все, готово. При бажанні, до монтажу рами можна закріпити на зображенні оргскло — і «пейзаж» стане більш правдоподібним. Штори, горщики з квітами, підвіконня — ви обмежені тільки власною фантазією. А в безпосередній близькості нехай вікна Століття дарують вам світло і затишок!

Якщо ви не хочете клопотати з рамою, зверніть увагу на поліуретанові молдинги. Спочатку на стіну наноситься фарбою або наклеюється зображення, потім воно обрамляється молдінгами по периметру. Можна зробити і так званий палітурка — для цього будуть потрібні більш вузькі конструкції. Недолік такого рішення на рівній поверхні стіни — це неможливість підсвітити «вид» і зробити укоси. З іншого боку, красиво виглядати воно буде гарантовано, хоча з справжнім вікном його ви не поплутаєте.

Таким чином, сенс наявності намальованих вікон полягає в візуальному розширенні простору, створенні затишку, привнесення родзинки в простір, акцентуванні уваги на стильовому виконанні. Ви можете зайти на сайт http://www.okna-peter.ru/, приміром, і доглянути звичайні віконні рішення, відповідно до яких продумати фальш-декор. У такому випадку результат вийде ексклюзивним, цікавим і радує око. Мальовані фейки можуть розташовуватися не тільки на стіні, але і на стелі. Цікава ідея — мальоване кутове вікно, що дозволяє красиво обіграти порожній кут.