76483д підлоги виглядають дуже незвично і ефектно. І якщо раніше такий оригінальний тип покриття головним чином використовувався в інтер’єрах дорогих ресторанів та готелів, а також салонів краси і елітних бутіків, то в даний час близько 80% всіх замовлень припадає на влаштування підлоги в заміських будинках і квартирах.

Основні характеристики

Виконувана із застосуванням 3д технологія фінішного вирівнювання підлоги дозволяє створити реальне відчуття об’ємних зображень і предметів, які виступають з підлоги, наприклад, таких як: вид прірви зверху, зеленого луки, дельфінів, морських зірок у ванній кімнаті, гвинтових сходів, що ведуть вниз, і багато чого іншого .

Друзі сайту: вас може зацікавити залоговое имущество казахстан, яке ви можете придбати за доступними цінами!

Для оформлення таких підлог у квартирі більш доречні затишні картини — ексклюзивні візерунки в спальні, коридорі або вітальні, герої мультфільмів та анімаційні сюжети для дитячої кімнати. Для офісу підійде зображення у вигляді логотипу фірми.

Вибір малюнка, в кінцевому рахунку, залежить від ваших особистих переваг і функціональності приміщень.

Підготовка основи

Можна порівняти пристрій заливних полів 3д з випіканням багатошарового пирога, яке триває близько двох тижнів. Його основою, як правило, служить стандартна бетонна стяжка або, що краще, залитий поверх неї самовирівнюється наливна підлога.

На першому етапі бетонну основу потрібно обробити епоксидної грунтовкою, щоб зчеплення його з майбутнім декоративним покриттям було міцним. Головна умова при цьому — вологість бетону не повинна перевищувати 4% по всій площі, інакше через пару тижнів весь красивий підлогу вздуется і відшарується, що призведе до неминучого його демонтажу.

Наступний етап — це шпаклівка підстави. Наносять її після того, як повністю висохне грунтовка. Вона дозволяє вирівняти робочу поверхню і забезпечити більш надійне зчеплення з декоративним покриттям.

Основа під зображення

Перед тим як клеїти малюнок потрібно залити підстава спеціальної самовирівнюється сумішшю. Її відтінок можна вибрати залежно від кольору малюнка. Суміш розводять так, як вказано на упаковці і акуратно розрівнюють металевим шпателем, а зверху проходять валиком з шипами, щоб усунути бульбашки повітря.

Наклейка зображення

Малюнок роздруковується на спеціальній самоклеющейся вінілової плівці в друкарні, що спеціалізується на виготовленні таких замовлень. Зображення клеїться тільки на повністю висохлий наливна підлога. Розгладжувати його слід пластмасовим середнім шпателем, щоб видалити бульбашки повітря.

Фінішне покриття

Останнім етапом робіт є нанесення фінішного прозорого наливної підлоги поверх зображення. Цей процес вимагає особливої ​​уваги до дрібниць і особливої ​​ретельності. З поверхні необхідно видалити навіть найдрібніші пилинки, ворсинки, смітинки та ін., Оскільки це може позначитися на її якості і гладкості. Товщина фінішного шару повинна бути не менше 3 мм.

Ходити по підлозі можна вже через добу, а повноцінно користуватися ним і виставляти на нього меблі можна вже через 3-4 дні.