dizain 3Немає ідеального дизайну в інтер’єрі, є тільки той, який подобається вам. Але існують хороші правила, які допомагають створити дійсно комфортний інтер’єр. Ось деякі з них.

У дизайну інтер’єру немає кордонів

Багато дизайнерів дають поради, в яких приводять занадто багато заборон. Наприклад, червоний з синім кольором — не гармоніює, жовте світло в спальні не актуальний, якщо паркет — то тільки дубовий.

Загалом, суцільні «не можна». Однак дизайн інтер’єру дійсно не знає кордонів, тому прислухатися до всього, що радять, не слід. Головне, щоб вам подобався ваш інтер’єр. Відбивав вашу індивідуальність і стиль.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні та надійні картриджные фильтры для бассейнов, які ви можете придбати за доступними цінами на сайті aquaboom.com.ua

Але пам’ятайте, що баланс необхідний, інакше можна з чимось дійсно переборщити, зробити інтер’єр занадто нудним або відштовхуючим.

Подумайте над освітленням

Краще висвітлення, звичайно, природне, але у вечірній, похмурий час необхідний альтернативне джерело світла. Ми б порекомендували використовувати світлодіодні підсвічування і оригінальні світильники, благо виробники джерел світла створюють дуже оригінальні моделі.

До речі, плануючи освітлення, пам’ятайте, що під час ремонту важливо правильно розташувати розетки вимикачі в будинку, щоб і діти (якщо вони є в сім’ї) могли включити світло, коли їм потрібно.

Щоб отримати натхнення, погортайте журнали по інтер’єру, де наводяться варіанти з організацією освітлення, почитайте про це на сайтах. Є дуже цікаві проекти, які краще побачити, щоб подумати про можливість використання побаченої системи освітлення у себе в будинку.

розстановка меблів

Не слід ставити меблі занадто щільно до стіни. Якщо ви відсунете крісло і диван, хоча б на два сантиметри від стіни, ви створите потік і зробите простір більш теплим. Це ж стосується шаф, ліжок та іншої габаритної меблів, яку багато хто має звичку ставити до стіни впритул.

Колір в інтер’єрі

Звичайно, тільки господар може сам вибрати потрібний колір, такий, який йому до душі. Вплив кольору на наш настрій дійсно велике, він здатний зробити кімнату заряжающей енергією, яскравою та веселою.

Рекомендуємо все ж не використовувати в спальні занадто експресивний яскравий колір, оптимальний варіант — це постільні тони.

Деталі в інтер’єрі

Деталі розставляють акценти, адже навіть правильно підібрані розетки legrand здатні внести в інтер’єр щось нове. А правильно вибраний колір розетки завершить дизайн кімнати.

Акценти розставляються за допомогою таких деталей, як картини і вази, невеликі килими і м’які подушки, годинник і невеликі статуетки.