%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5 %D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8B e1418330762519Пора міняти стільницю на кухні — Ця думка приходить в голову більшості господинь. Але якою має бути нова стільниця? Не поспішайте з вибором. Існують матеріали, перевірені часом, і це час обчислюється тисячоліттями. Тому й розраховані вони на вірну багаторічну службу.

Мільйони років тому з магми остигаючих вулканів почав викристалізовуватися граніт — камінь, що став символом твердості і надійності. Час показав, що він неймовірно стійкий до впливу атмосферних факторів, чинить опір впливу кислот, практично не поглинає воду. При цьому володіє широкою палітрою кольорів і добре шліфується. До переліку достоїнств граніту додамо його природні антисептичні властивості.
Спробуйте уявити гранітні плити на кухні. Вона не просто практична — ви не зможете пошкодити її ні впала сковорідкою, ні вислизнули з руки ножем, забута на ній цигарка не завдасть поверхні ніякої шкоди. А все тому, що по твердості перевершують граніт тільки алмази.

Є особливий шарм в натуральній забарвленні каменю, а його благородна тяжкість додасть вам і вазі в очах гостей. Варто, звичайно, подбати про силової конструкції вашого столу, але це дрібниці порівняно з вишуканою неповторністю вашого вибору. Натуральна гранітна стільниця прослужить багато років і цілком може дістатися у спадок вашим правнукам. Тому деяка уявна дорожнеча вироби цілком виправдана. Якщо хочете купити подарунки для своєї дружини або всієї родини рекомендуємо подивитися асортимент в інтернет магазині подарунок-тут.

Інший натуральний камінь — мармур — викликає зовсім інші асоціації, в уяві спливають колони Парфенона або Венера Мілоська. Матеріал, що ідеально підходить для створення скульптурних шедеврів (у перекладі з грецької — «блискучий камінь»). Пластина справжнього білого мармуру товщиною 30 сантиметрів просвічує на сонце. Невеликі домішки силікатів, графіту, оксидів заліза надають цьому матеріалу самі різні колірні відтінки. Як матеріал мармур пластичний, при цьому в’язок і готується. Тому мармурові стільниці можуть бути будь-якої складної фантазійної форми і товщини, а в відполіровану поверхню ви будете дивитися як у дзеркало під час приготування сніданку.
Чим ще гарний мармур? На цей екологічний матеріал у вас ніколи не буде алергії. По міцності він поступається граніту, але теж служить століттями. Ставити гарячу сковорідку на мармурову стільницю не потрібно — та й шкода таку красу! Якщо ненароком проллєте на неї каву, досить промити поверхню теплою водою. Для захисту вашої улюблениці існує сьогодні багато спеціальних засобів на основі природних восків.
Мармур або граніт? Справа смаку, але в будь-якому випадку ваш вибір — вишуканий стиль, природна магія і неабияка частка практичності.

На сторінці www.forma-ltd.com.ua/Granitnye-stoleshnicy-t27/ ви можете легко та швидко підібрати стільниці для кухні за найкращими цінами!