28 2Якщо ви вирішили побудувати дерев’яний будинок мінімум в два поверхи, то без сходів вам не обійтися. Сама по собі сходи є частиною конструкції, але разом з тим, це і деталь інтер’єру. Насамперед, дерев’яні сходи цінують за їх універсальність, красу і натуральність. Сходи здатна задати стиль всьому будинку. А різьблені деталі стануть вашою родзинкою.

Якщо ви хочете отримати надійну і довговічну сходи, то скористайтеся послугами професіоналів. Виготовлення сходів на замовлення — це прекрасна можливість отримати саме незвичайну, ексклюзивну сходи, зроблену спеціально для вас. Замовляючи індивідуальний проект, ви будете впевнені, що всі ваші побажання враховані.

Виготовлення сходів — це трудомісткий процес. Важливо правильно підібрати породу дерева, виконати ескіз і все це узгодити з замовником. Найдорожчий варіант — це дубові сходи. Це завжди якість і престиж. Не оцінити по достоїнству дубові сходи неможливо.
Також вам варто звернути увагу на сайт blagosvit.com.ua, де ви можете замовити якісні сходи в компанії Благосвіт Буд, в Києві, Україна.

Крім дуба, виготовляють сходи з хвойних порід дерев. Складність в роботі з хвойними породами настає в момент тонування. Нерівномірний вбирання морилки робить дерево «плямистим». Щоб звести подібний ефект до мінімуму, спробуйте скористатися морилкою спочатку на невеликій деталі. Якщо результат вам не сподобався, а ви все-таки зупинилися на хвойних породах, рекомендується повністю відмовитися від тонування. Досягати потрібного відтінку тоді краще за допомогою фарб і лаків.

Вибираючи лак для своєї сходи, врахуйте, що глянець стирається більше, ніж матовий лак. При виборі кінцевого кольору для сходів краще орієнтуватися на меблі та міжкімнатні двері.

Розмір і форма сходи залежать не стільки від ваших побажань, скільки від виділяється під сходи місця. Найбільш зручними для підйому вважаються прямі сходи. При необхідності за ним і занести габаритну меблі можна. Поворотна сходи займе набагато менше місця. Але подібна економія небажана, якщо в будинку є маленькі діти і люди похилого віку.

Разом з тим, саме поворотні сходи зустрічаються найбільш часто. Серед них можливі різні варіації, кожна з яких прив’язується до певного градусу повороту. Дуже цікаво виглядає гвинтові сходи з металевими поручнями. Це безпрограшний варіант для хай-тека.

Побачити «свої сходи» ще до її появи у вашому будинку можна завдяки комп’ютерним програмам, який створять необхідну модель.