%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0 %D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B01 e1421757808592При будівництві будь-якого об’єкта важко обійтися без автокрана, будь то багатоповерховий будинок, заміський котедж або новий міст. Така спеціалізована техніка досить дорога для покупки, тому найчастіше її орендують на час певних робіт. У чому ж переваги оренди автокрана?

Вартість

Простіше оренда автокрана ніж купити, якщо підприємство не займається будівництвом постійно. Тим більше будівельні роботи відносяться до сезонних, половину року техніка буде простоювати. Тим не менш, його потрібно підтримувати в справному стані, проходити технічний огляд. Орендувати можна будь-який сучасний потужний автокран, а якщо його купувати, то окупиться він не скоро. Купівля старої техніки не є хорошим вкладенням грошей.

Місце стоянки

Не потрібно шукати місце для стоянки такої габаритної техніки, адже це турбота орендодавця. Оренда автокрана позбавляє від проблем з ремонтом та утриманням техніки.

Технічні характеристики

Є можливість для кожного окремого об’єкта будівництва орендувати кран необхідної потужності, з гідромолотом, або зі стрілою потрібної довжини.

Кранівник

На куплену дорогу техніку не посадиш першого-ліпшого кранівника. Орендуючи кран, можна найняти на роботу за окрему плату і кранівника, який буде відповідати за техніку і вміле поводження з нею. Компанія, яка пропонує крани в оренду, навряд чи буде брати на роботу дилетантів, а професіонал кранівник своєї справи і роботу зробить швидше. Досвідчений кранівник не допустить порушення техніки безпеки.

Доставка до місця робіт

На автокрані не так-то легко переміщатися по місту, фірма, яка надає його в оренду, доставить техніку до місця будівництва.

Офіційне оформлення угоди

Більшість підприємств, які здають техніку в оренду, надають всі документи (договір, рахунок, акт виконаних робіт), що дозволяє включити витрати в собівартість. Ціни на послугу оренди зазвичай прозорі, вони розраховуються за кількістю робочих годин або за кожен місяць. Чим довше термін оренди, тим дешевше вона обходиться.