a3848b5001cdВідповідь на питання, як часто люди оформляють дизайн квартир в класичному стилі, є риторичним. Дуже часто, частіше за інших вибирається саме класика.

Схоже, що класичний дизайн квартир буде затребуваний у всі часи. Хоча слід визнати, частка інших стилів нехай повільно, але постійно зростає. Це стосується зокрема таких новомодних стилів, як:

— Фьюжен,
— Хай-тек,
— Мінімалізм,
— Етностилі:

А) скандинавський,

Б) англійська та ін.

Дизайн квартир в класичному стілеСегодня замовники вимагають від проектувальників створення проектів багаторівневого дизайну квартир. Якісний ефект виходить тільки в тому випадку, якщо дизайнер тонко відчуває і розуміє колір. Саме відчуває, а не спирається тільки на знання, які йому в студентські роки вбив у голову викладач ВНЗ.

Вас може зацікавити MODULA — система автоматизованого зберігання вантажу.

Класичний дизайн квартир не означає консерватизму. У цьому стилі є безліч напрямків для розвитку. Це не відстала застояна форма. Багато людей не дуже бажають занадто кардинальних революцій. Їм потрібен комфорт, який перевірений століттями. Так от дизайн квартир, оформлений в класиці, дає їм відчуття солідності і затишку, розкоші і лаконічності.

Багато дизайнерів намагаються розгадати секрети успіху даного стилю. І знаходить їх в античних традиціях, в втіленої гармонії. Для класики в будь-якому глобальному архітектурному проекті і в дизайні квартир присутні симетричні лаконічні форми, наявна уявна простота.

Цікаво, скільки б майстри не оформляли ті ж дизайни квартир, можна, не відходячи від традицій, знайти щось особливе, нове. Такі можливості дозволяють класиці не втрачати актуальності протягом тисячоліття. Це базис для будь-якого нового напряму.

Тільки ті сучасні неостили життєздатні, які мають коріння. І коріння ці з класицизму. Навіть якщо взяти новомодні фьюжен і хай-тек, не кажучи вже про неокласицизм, вони еклектично ввібрали в себе традиції базисного виду.

Той з майстрів, хто заперечує класичні традиції, заходить у глухий кут. Тестом професіоналізму є реалізація проекту, виконаного із застосуванням традиційних прийомів.

Якщо заходиш в подібну квартиру, то відчуваєш, як вона уособлює цілий світ розкоші, елегантності, витонченості та вишуканості. Атмосфера лиску створюється гармонією колірних рішень: беж, золото, молочний кольору. У всіх предметах присутнє відчуття старовини. В такому житлі завжди буде лад і мир. Оскільки відсутні провокації до революційних стресів.