%D0%A0%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8BДекоративна складова вікон залишається дуже затребуваною від людей, яким небайдужа естетична атмосфера вдома. В області світлозахисних пристосувань все більшої популярності набувають рулонні штори, ролети і маркізи.

Рулонні штори.

Рулонні штори являють собою дуже привабливий декоративний елемент. Являють собою довгу міцну тканину, яка кріпиться по всьому віконного отвору, і за допомогою фіксатора (шнура) може згортатися в рулон. Зазвичай такі штори кріпляться в приміщенні, де вікно має форму суцільного ряду. Але і в звичайних квартирах і будинках у рулонних штор знаходиться зручне застосування. Такі штори створюють в будинку затишну атмосферу, підходять для будь-яких вікон, і давно зарекомендували себе як дуже компактний варіант світлозахисного декору.

Ролети.

Ролетами називаються конструкції, що складаються, як правило, з алюмінієвих (або сталевих) смуг, які монтуються, або просто фіксуються у віконний отвір або двері. Найкращі ролети можна замовити тут, на сайті sundef.kiev.ua за доступними цінами! В сучасний час вони є прекрасною альтернативою ставням. Вони бувають як ручними, так і автоматичними. Головними перевагами ролетів є збереження в будинку тепла в холодну пору, високий рівень шумоізоляції, простота використання. Вони абсолютно не пропускають сонячні промені, тим самим будучи відмінним захистом від небажаного світла.

Жалюзі.

Напевно, самим «досвідченим» декоративним віконним варіантом залишаються жалюзі. Вони складаються ні пластин, паралельних один до одного, розташованих на однаковій відстані, з’єднані між собою міцними нитками, і які складаються в єдину конструкцію. В сучасний час жалюзі дуже популярні для інтер’єру офісів, але і не втрачають позицій у домашньому облаштуванні побуту. Головною перевагою жалюзей є контролювання світлозахист і повітряних потоків, що робить їх більш кращим варіантом замість штор.

Маркізи.

У сфері зовнішніх штор дуже зручні маркізи. Являють собою зовнішній навіс з міцної тканини над віконним отвором. Особливого поширення вони отримали в облаштування літніх кафе і ресторанів, і в сучасних приватних будинках. Ці пристосування можуть бути у вигляді згортається конструкції, а можуть просто зручно відкидатися. Віконні маркізи кріпляться до зовнішньої сторони рами, і захищають будинок, як від сонячного світла, так і від сторонніх очей.