153129Вітаю Вас на моєму блозі!
Все частіше і частіше натикаюсь в інтернеті на згадки про так званого «вбивцю гугла» — blekko.com, який не так давно вийшов на стадію відкритого Бета тестування, туму я вирішив у вільну хвилинку його протестувати, чи насправді він такий хороший пошуковик як про це кажуть, чи це лише такий піар?
Перше що кидається в очі після швидкого, що мене порадувало, так як максимальна швидкість інтернету у мене 150 кб/с, відкриття сайту- це простий дизайн із коричневою емблемою, сам стиль ну дуже нагадує гуглівський, до того ж якщо не помиляюся Google запатентував такий стиль сторінки, чи не так?
Але, дизайн — це ще далеко не все, тому першим що я ввів бкв запит «Вконтакті», і тут мене чекали дві новини, і обидві погані. Запит обробився не дуже швидко, а до того ж на соціальну мережу ссилки не було взагалі!
На цьому у мене уже відпало всяке бажання подальшого тестування, так як якщо пошуковик не бачить такої великої мережі, то це означає що він 100% не вбивця гугла, принаймні зараз….
Але вирішив я ще повводити у ньому різні запити, виявилося що там проблеми з кодуванням так як замість деяких сайтів видає різні закарлючки, і не тільки в одному браузері а у 4 (Хром, Вогнелис, Опера, і Стандартний експлорер)… на цьому тест я закінчив, повністю ним незадоволений.
——————
Купить велотренажер в интернет магазине. Велотренажер купить Киев быстро. Интернет магазин велотренажеров.