%D0%BE%D0%BA%D0%BD%D0%B0 %D0%BF%D0%B2%D1%85 e1420541764241У наш час при покупці нової квартири або при ремонті старої, постає питання: чи потрібні пластикові вікна? При широкій їхньої популярності у середньостатистичного обивателя все ж закрадається сумнів.

Варто розглянути цю проблему більш докладно.

Строго кажучи, подібні конструкції повинні називатися метало-пластиковими, так як в основі вікна знаходиться армоване залізо. Однак поширений термін саме — «пластикове вікно». ПВХ, як їх ще називають, зараз на піку своєї популярності. Різні кольори і фактури надає портал виробників вікон пвх, відповідаючи за якість і екологічність.

Це дозволяє розвіяти міф про те, що полімери можуть нашкодити здоров’ю. Раз коло їх використання настільки широкий, то подібна думка помилкова. Здоров’я постраждати від них не може жодним чином.

Крім того, основна маса вікон виготовляється в Білорусії. Кожне вікно має сертифікат відповідності нормам, встановленим у країні, а крім того ви можете купить пластиковые окна киев за доступними цінами!

Неможливо не відзначити ряд значних переваг пластикових вікон:

  • 1.Пластикові склопакети надзвичайно герметичні. Вони не пропускають шум, бруд, холод. А це означає, що вам не загрожують безсонні ночі й холодні зимові дні. Завдяки теплоізоляції більше не потрібно заклеювати вікна.
  • 2.Якщо прийняти рекламні слогани на віру, то служити таке вікно буде близько 50 років. Єдина умова — доглядати потрібно обов’язково інакше термін значно скоротиться. Але догляд потрібно не тільки вікнам, а всього, що є складовим квартири для того, щоб ця сама квартира залишилася ціла.
  • 3.Пластіковие вікна стійкі до природних катаклізмів різного масштабу. Вони здатні витримати все, аж до кислотного дощу.
  • 4.Антіпірени, що входять до складу вікон, дозволяють їм бути огнеустойчівость і не виділяти у випадку пожежі шкідливі для здоров’я і життя пари.

Мінус у використанні ПВХ тільки один — вони не пропускають кисень з -за герметичності. У спекотні літні місяці створу вікна треба завжди тримати відкритою. Як наслідок — при відкритому вікні відсутня шумоізоляція.

Однак, один невеликий недолік не в змозі перекреслити всі плюси використання пластикового вікна. Рішення залишається за господарями квартир.