%D0%A0%D1%83%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5 %D1%88%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B e1414530767982Жалюзі, як частина віконної фурнітури, не тільки захищають приміщення від сонця і регулюють напрям світла, але також виконують велику естетичну функцію в дизайні інтер’єру.

Як правило жалюзі легко користуватися, вони прості в обслуговуванні, на відміну від звичайних штор вони не збирають пил їх не треба прати і вони більш довговічні в експлуатації.

У продажу вибір жалюзі різних видів та оформлення досить широкий, щоб задовольнити будь-який смак.

Найбільш популярні серед споживачів сьогодні — горизонтальные жалюзи, цена на які є досить доступною. З ними будь-яке вікно набуває закінченого і акуратний вигляду. Такі жалюзі можуть виготовлятися металевим, пластиковими або дерев’яними і мати різну ширину ламелі (від 15 — 30 мм — пластикові, а також від 35 до 60 мм — дерев’яні).

У горизонтальних жалюзі пластинки кріпляться горизонтально за допомогою капронової мотузки у вигляді драбинки на верхню панель, де знаходиться управління.

В офісах прийнято використовувати також і вертикальні жалюзі. Лемеля в таких жалюзі мають зазвичай тканинну основу. Проте зараз багато виробників випускають пластикові і дерев’яні вертикальні жалюзі. Кріпляться вертикально на верхній панелі за допомогою пластикових кріплень. На нижніх своїх кінцях ламелі також з’єднуються ланцюжком з пластику. Ширина ламелей становить від 90 до 130 мм.

Тканинні жалюзі просочуються спеціальним розчином, який робить ткані ламелі стійкими до високої вологості і впливу різних несприятливих чинників.

Рулонні штори — непогана альтернатива як класичним шторам так і вертикальним і горизонтальним жалюзі. Такі штори підійдуть до будь-якій обстановці і дизайну приміщення. По суті рулонні штори найідеальніший варіант в інтер’єрі.

Вартість жалюзі залежить більшою мірою від матеріалу, з якого вони виготовлені та якості основних конструкторських елементів.

Окремо можна розглянути жалюзі з електричним приводом. Використовувати такі системи легко і зручно. Зазвичай електричний привід використовується там, де вручну управляти жалюзі незручно або неможливо, наприклад на вікнах великого розміру в промислових приміщеннях.

Електричний двигун поставить жалюзі саме так, як хочете цього ви, досить скористатися простим модулем управління.

У роздрібному продажі існує багатий вибір жалюзі різного типу, виконаних у вигляді імітації дерева, бамбука або плетінки з лози.

На закінчення можна сказати, що вибір жалюзі залежить від мети установки жалюзі, фінансових можливостей і смакових переваг власника.