%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F %D0%BF%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B01Кожен день на вулицях наших міст з’являється все більше миловидних будівель, новеньких багатоповерхівок і приємних прогулянкових доріжок. Також неухильно продовжує радувати велика кількість хороших тротуарів поряд з сучасними будівлями, кафе або фешенебельними магазинами.

Вся привабливість цих пішохідних зон полягає в тому, що вони зроблені з сучасної гумової плитки.

Сучасні тенденції підштовхують виробників будівельних матеріалів створювати все більш якісну продукцію. Саме з позиції високої якості та довговічності можна розглядати гумову плитку, як найідеальніший варіант поліпшити зовнішній вигляд дорожнього покриття. Варто відзначити також і те, що гумова плитка має дещо іншими властивостями, ніж бетонна або керамічна.

Гумова плитка застосовується для облаштування різних майданчиків, які вимагають особливого догляду, хорошого зчеплення і довговічності. У наші дні виробництво гумової крихти і гумової плитки є більш актуальним, ніж будь-коли раніше. Готовий будівельний матеріал має властивості якісного каучуку. Колірна гамма такого продукту дозволяє створювати справжні комплексні колажі, а якість самої фарби дуже високо — через навіть кілька років кольори будуть залишатися яскравими без підфарбовування!

Для дому та міста

Облаштовуючи шкільний двір, дитячий чи спортивний майданчик, веранду біля вашого будинку застосовуйте тільки гумову плитку. Вона вельми безпечна, на ній ви не посковзнетеся навіть в саму дощову погоду. З часом плитка з гумової крихти не буквально не піддається деформації і не вимивається. Такі матеріали також використовуються для обробки фітнес центрів і басейнів. Найголовнішою перевагою такої плитки є її легка транспортування та встановлення. Також дуже легко робити заміну осередку, який з якихось причин була пошкоджена.