%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%89%D0%B8 %D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B9 %D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8Немає в країні металевих конструкцій, які не виконувалися б з застосуванням того чи іншого виду зварювання. Це відноситься до трубопроводом будь-якого призначення і різним конструкціям. Це можуть бути водопроводи, газопроводи, теплові мережі, нафтопроводи та інше.

Зварювальний апарат контактного зварювання використовується у виробництві будь-якого призначення.

Електронний зварювальний апарат для виконання точкового зварювання марки Blueweld Digital plus 5500, що працює від 220В має мікропроцесорне управління. Його застосовують для роботи в кузовних цехах виробництва. Є його серійне виконання, має набір «Studder». Апарат точкового зварювання призначається для зварювання шурупів, підкладкових шайб, цвяхів, клепок, спеціальних шайб, призначених для обтиску, нагріву, розплющування або вирівнювання металевих листів.

Його технічними особливостями є розподільна панель, вона багатофункціональна, застосовується для регулювання параметрів точкового зварювання в автоматичному режимі. Її дія залежить від товщини листа металу і самого інструменту.

Технічна характеристика обладнання:

  • напруга живильної мережі становить 220 В
  • максимальна потужність 2,8 кВт
  • потужність при навантаженні 50% 1.8 кВт
  • товщина зварювальних матеріалів 1.5 × 1.5 мм
  • зварювальний струм 2500 А
  • габарити 390 × 260х225 мм
  • вага 10 кг.

Аппараты для сварки ПЭ труб ручного дугового зварювання виробника Wallius Hitsauskoneet ESAB Швеція використовуються для виробництва зварювання з плавиться і матеріалу, який призначений зварюванні. Ці апарати для виробництва ручного дугового зварювання поділяються на кілька видів категорій:

  • трансформатори або зварювання змінним струмом;
  • інвертори або зварювання за допомогою постійного струму;
  • випрямлячі або зварювання постійним струмом.

Ці зварювальні апарати можуть бути для побутового призначення, професійного чи промислового та напівпрофесійного напрямки. Зазвичай асортимент спеціалізованих магазинів дає можливість вибрати зварювальний апарат такий, який відповідає вимогам замовника.

Перед тим, як визначитися з вибором і придбанням зварювального обладнання, слід знати, який же спосіб зварювання повинен мати купується апарат. Її вибір залежить від джерела нагріву, в результаті вона буває:

дугова електрична. Джерелом нагріву може виступати дуга електрична;
електрошлакове зварювання. Джерелом теплоти тут служить розплавлений шлак через нього і протікає електричний струм та інші.