google appsДля своїх користувач Gооgle приготував ряд новинок. Компанія Gооgle заявила про те, що бажає освіжити інтерфейс способу надання результатів своєї пошукової панелі. Це нововведення полягає в ліквідації крайній лівій панелі пошуку. Про це корпорація заявила на своєму офіційному сайті на початку місяця.

Крайня панель, з якою Google вирішив розлучитися, включає в себе самі різний розділи інформації, будь то картинки, новини, відео-ролики, карти та багато іншого. Вважається, що, швидше за все, ці категорії будуть розташовуватися горизонтально між рядком пошуку та результатами видачі.

Це нововведення представить користувачам можливість більш зосереджено займатися пошуком цікавих для них посилань, з висновком необхідної інформації в основному або правом ділянці сторінки. Передбачається, що поновлення спочатку будуть розташовуватися на сайті компанії, а потім вже на територіальних варіантах пошукової системи.

Як відомо, останні модифікації оформлення Gооgle відбувалися в червні минулого року і включали в себе поява правій панелі, з відображенням історії використовуваних тем, а також історії пошуку документів і повідомлень юзера.

Друзі сайту: ви можете замовити оцінку юзабилити в Украине для кращого розвитку ваших веб-проектів!