hosting1Привіт усім!

Сьогодні нарешті здійснилося те, про що я уже досить давно задумував, я переніс свій блог на новий, платний хостинг!

Я досить давно задумував перехід на платний хостинг, але все не міг зважитися, через те що перехід зумовлює за собою купу роботи по створенню бекапів, налаштувань делегування доменів і все таке… Але, каталізатором переходу на новий хостинг стали досить часті проблеми із базою данних, яка останнім часом буває недоступна :(.

Хостинг шукав досить довго, так як блог мені коштів не приносить, то довелося шукати найоптимальніший варіант, але зупинився на m-hoster, у якого дуже низькі тарифи, а відгуки про цей хостинг також дуже непогані.

Але все таки головне ціни:

Місце на диску 1000 Mb

Сайтів 5

MySQL баз 5

Трафік Необмежений

Email Необмежено

Цена 1 $/месяц


Досить непоганий тариф, як на мене.

Наступним кроком було перенесення файлів самого блогу, що для мене було найважчим завданням черз малу швидкість інтернету, і повільного реагування старого хостингу.

Але всетаки години за 5 я скопіював собі на ПК і потім на новий хостинг файли, попередньо відредагувавши wp-config.php, прописавши у ньому нові данні доступу до баз данних.

Після цього я переналаштував DNS сервера домену, від чого мій блог був недоступний впродовж близько 10 годин.

Окремо хочу виділити якість роботи тех. підтримки, тому що у мене виникли проблеми із оновленням вордпресу до останньої версії, а спеціаліст хостингу, ввічливо все перевірив і швидко усунув несправності, за що йому подяка.
В загальному, хостинг мены поки що подобається, і я не жалію про вибір який зробив, тому, якщо вам потрібен дешевий хостинг, то це — НЕ дуже хороший вибір ! =)