Ап тІЦПривіт усім!

Сьогодні, 28 жовтня, на 37 день, о 7-30 за Київським часом у Яндекса відбувся черговий апдейт тИЦ. І нарешті, мій блог отримав завітну десяточку!

Я навіть неочікував що Яша підніме мені тИЦ, але зайшовши зранку з телефону на блог, побачив що на кнопці, яка лежить у мене в футері навпроти слова тИЦ красувалася 10 (!!ЗайшовЯ звичайно зрадів, і ще з телефону, зайшов на www.cy-pr.com , подивитися, але там чомусь неболу написано що відбувся апдейт, яндекса, мене це здивувало, і проаналізувавши там свій блог, бочу що тИЦ = 0, здивувався ще більше.

Зайшов, уже з ПК, у Я.Вебмастер , і бачу що дійсно у мого блогу тИЦ = 10, досі не можу зрозуміти, чому ж тоді www.cy-pr.com цього небачить?
Особливо нічим я свій блог не просував, в каталогах не реєстрував, так, де був зарежстровани — поставив ссилки на блог.

Тепер мене цікавить, чи дійсно Гугл відмінив PageRank? Тому що я вже багато де зустрічав публікації про те що ПР уже небуде… Це писали і в ру-блогах, і в американських, які я інколи читаю.

Також сьогодні близько 12-00, за Київським часом , перестала працювати кнопочка ретвіту від Tweetmeme. Замість неї на блогах включаючи і мій,, де ця кнопка стояла, з»являлася якась синя фігня. Я спочатку подумав o оце у мене щось з оперою, вирішив через ІЕ8 зайти на блог, і тут облом — він відмовився загружати мій блог, тільки відкривав помилку із адресою плагіну — Tweetmeme.

Сам плагін Tweetmeme стояв на 250 тисяч блогів, і було встановлено понад 700млн. кнопок!
Тепер я собі поставив власну кнопочку твіттера, яка, думаю, буде надійнішою 🙂

Але основною новиною я вважаю отримані моїм блогом 10 тИЦ, тепер я думаю додатись у GoGetLinks і перейти на платний хостинг)
Але всетаки на першому місці буде написання статтей на блог, це цікавіших, та ще корисніших!
До наступних зустрічей)

————

Хотите иметь сообственній сайт в сети? Для етого не нужно владеть какими то особыми знаниями. Достаточно просто заказать создание сайта, и за Вас всё сделают професионалы!