Привіт усім! Виндовс8

У мене на компі стоїть Windows XP SP3 Lex, який я поставив після того як Windows 7 Ultimate почав глючити і видавати помилки. Взагалі мені 7-й Віндовс подобався найбільше, прозорість, стильна анімація, чіткість, надійність, безпека в роботі…. звичайно були й недоліки, але вони були зовсім незначними.

Взагальному Windows 7 офігенна ОС, я не розумів слів Майкрософта, точніше того, якою вони збираються зробити 8-у версію вінди. Що можна придумати таке, щоб було краще за сімку, якою я користувався від першої beta- версії?

Але це було до того як я побачив відео із деякими можливостями Windows 8. Після цього моя думка кардинально змінилася, я із нетерпінням її чекаю!
А зараз, я розповім, що ж так мені сподобалося із можливостей Віндовс 8, які я розгледів.

На початку відео небуло нічого революційного.
Змінений bootscreen, який мені менше сподобався ніж анімація із 4 вогниками які складаються в емблему Windows. Новий bootscreen це така ж сама емблема, яка просто з’являється-зникає, а справа надпис Windows 8 .

Далі екран привітання із вибором користувача, анімація дуже гарна, бзерпіки розміщаються знизу. Судячи із інших відео, екран привітання матиме свої теми, непотрібно буде використовувати додаткові проги чи самому його міняти. і змінюватиметься не лише сам фон, а все, починаючи тим же фоном, і закінчуючи анімацією та розміщенням елементів.
Приветствие

Приветствие

Приветствие

А далі… робичий стіл, я був просто в шоці від наступних кадрів… анімація просто супер! Я такої ще не бачив ніде, Windows 7 відпочиває… Панель завдань виглядає дуже ефектно… Далі я більше викладатиму скріни, так як описати словами це дуже важко…
Десктоп

Десктоп

Десктоп

Також, у Windows 8 є видозмінений робочий стіл, виглядає ефектно:
Десктоп

Ще одна функція, яка мені дуже сподобалася, це групи. тепер із різних елементів можна робити групи. У відео було показано, як кілька зображень перетворювали у групу. і ще, памятаєте, як на панелі задач групуються елементи? так ось, тепер із любиих відкритих документів можна створити групу!

Вражень від перегляду відео у мене повно! Тому викладаю торрент, качайте, дивіть і залишайте коменти)

————

Вы наверное много слышали о бирже Форекс, и наверное хотелось самому попробовать себя в этом деле, для этого, и сдесь главное — правильный выбор брокера форекс.