209Компанією ABBYY презентовано нове програмне забезпечення для роботи з електронними документами формату PDF . Характерною особливістю є не тільки можливість переведення файлів з ​​розширенням «PDF» в документи редагованих форматів , а й доступність зручного інструментарію для обробки тексту, картинок, таблиць у складі документа. Інформація оприлюднена в рамках прес-релізу компанії.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне та швидке створення web сайтів Рівне, яке ви можете замовити за цілком доступними цінами!

Григорій Ліпич , генеральний директор компанії ABBYY Росія , повідав , що процесу розробки оновленої версії програмного забезпечення передувала фаза збору інформації серед працюючих з PDF-документами користувачів , що дає уявлення про корисність тих або інших інструментів . Новий програмний продукт під назвою «ABBYY PDF Transformer +» має оптимальне поєднання вартості та функціоналу , необхідного користувачам при обробці PDF-документів .

Представники компанії підкреслили , що завдяки використанню програми , користувач без особливих зусиль зможе внести корективи в отриманий у форматі PDF договір, звіт, очистити документ від конфіденційних даних або погодити його, забезпечивши діловий папір необхідними коментарями.

Нова програма дозволяє заповнювати відскановані анкети, переводити таблиці зі звітності у форматі PDF у файли Excel, а також зібрати єдиний файл з можливістю пошуку по тексту з декількох відсканованих статей .

Крім редагування, в PDF Transformer + доступний цілий ряд функцій для захисту файлів від змін і несанкціонованого доступу. Можливе додавання цифрового підпису при збереженні файлу. Рекомендований цінник «коробкової» версії становить 2,49 тис. руб. , Електронної — 2,24 тис. руб. Інформація про дату старту продажів буде оголошена компанією ABBYY додатково.