202Нова версія браузера від Mozilla з’явилася в мережі Інтернет у вільному доступі. Установчий файл десктопного програмного продукту Firefox 24 призначений для роботи на базі операційних систем Windows , Linux , Mac.

Вийшла фінальна версія браузера Mozilla Firefox 24
За даними The Next Web , дещо пізніше з’явиться інформація про зміни , які відбулися в новій версії браузера. Помічені в бета — модифікації програми перегляду веб — сторінок Firefox 24 специфікації включають в себе новий стиль смуги прокрутки ( Mac OS X 10.7 ) , опцію « Закрити вкладки праворуч ». Вона стане корисною в тих випадках , коли користувачем було відкрито безліч тимчасових вкладок , наприклад , при підборі цікавить товару в інтернет- магазині. Тепер від них можна « позбутися» в один клік. Доступ до функціонала можна отримати за допомогою контекстного меню , що викликається по кліку правої кнопки миші.

Крім цього , шанувальники Mozilla Firefox зможуть розташувати вікно чату в тому екрану екрану , де вони побажають . Творці браузера поліпшили обробку прикріплених вкладок , вдосконалили доступ до інструментарію для розробників ( SVG -рендерінг в частині масштабування , « плиткової » організації картинок) . Також видеоконференцсвязь у браузері стала стабільнішою.

Згідно з інформацією Net Applications за станом на серпень поточного року , частка програмного продукту компанії Mozilla на ринку дорівнювала 16,1 %. До відома , в березень 2013 року показник становив 17,7 %. Фахівці пов’язують спад Mozilla з неміцними позиціями в сегменті програмного забезпечення для мобільних пристроїв.

Розробником відключена підтримка sherlock — файлів , які завантажуються з папок додатків , профілю. Деякі труднощі змусили на час відмовитися від API W3C Touch Events , що дозволяє здійснювати обробку подій з сенсорних дисплеїв.

Firefox 24 відрізняється високою швидкістю , стабільністю роботи , можливістю розширення за допомогою додаткових модулів , підтримує всі необхідні технології .