194Лінійка ноутбуків -трансформерів Yoga компанії Lenovo поповнилася новинкою — це модель бізнес -класу ThinkPad Yoga , що отримала спеціальну систему блокування клавіатури. Багаторежимний дизайн , а також спеціальний набір функцій корпоративного рівня дозволяє власникові пристрою використовувати його в якості незамінного помічника для ведення бізнесу.

ThinkPad Yoga — ноутбук- трансформер бізнес- класу від Lenovo
За словами представників компанії , ноутбук розрахований на ділових людей , володіє високим рівнем продуктивності , безпеки. Розробники оснастили блокнотний ПК цілим рядом опцій, що дозволяють кожному користувачеві індивідуально налаштувати ноутбук у відповідності зі своїми потребами .

Корпус ThinkPad Yoga виконаний з магнієвого сплаву. Покупцям будуть запропоновані на вибір 2 варіанти: ноутбук з 12,5 «HD- дисплеєм з IPS — матрицею , який захищає скло підвищеної міцності Corning Gorilla Glass , або IPS- екраном формату Full HD ( ця версія комплектується цифровим стилусом ) .

Всі переваги сенсорного управління доступні завдяки наявності на ноутбуці ОС Windows 8.1 , 10- точкового інтерфейсу , виконаної з скла і оснащеної великою сенсорною панеллю , оптимізованою під управління за допомогою жестів.

У пристрої передбачена система блокування клавіатури в режимі планшета , здатна працювати автоматично. За вибором покупця , модифікації моделі можуть бути оснащені підсвічуванням клавіатури або технологією NFC , яка дозволить без особливих зусиль здійснювати обмін даними між пристроями.

Апаратною основою ThinkPad Yoga став чіп Intel Core i7 4-й генерації , інтегрований накопичувач місткістю до 1 Гб , потужна акумуляторна батарея, що забезпечує тривале функціонування пристрою в автономному режимі.

Ноутбук обладнаний модулем голосового управління, що дозволяє його власникові спілкуватися за допомогою миттєвих повідомлень , шукати інформацію в Інтернеті , перемикати музику і т.д. , навіть не поворухнувши пальцем.

Появи Lenovo ThinkPad Yoga у продажу слід очікувати не раніше листопада. Орієнтовна вартість пристрою складе 949 доларів.

Друзі сайту: якщо у вас наявна аллергия кошки і ви не знаєте що робити, тоді ви можете знайти всю інформацію про дану алергію на сайті udoctora.net