dragon age inquisition vyydet pozzhe zato ras budet bolsheКомпанія BioWare повідомила своїм користувачам про те, що завдяки тому, що вона вирішила відкласти реліз гри Drаgon Age: Inquisition на один рік, їй вдалося повернути в гру безліч різних рас, за які у гравця з’явиться можливість зіграти.

Саме за рахунок того, що дата релізу гри була перенесена, у студії з’явилася достатня кількість часу, для того, щоб втілити в життя всі побажання її шанувальників. Тепер у всіх фанатів гри з’явитися можливість битися за такі раси, як ельфи, гноми, і можливо ще деякі інші раси.

Також, як і в грі Drаgon Age: Origins, в новій грі під назвою Dragon Agе: Inquisition, на історію вашого героя зможе вплинути вибір раси. Так, наприклад, ельфи є нікчемними слугами цього світу, а деякі з гномів отримали вигнання від власного ж народу. Однак не слід довіряти ні гномам, ні ельфам. Однак, якщо гравець все ж таки прийняв рішення зіграти за одну з цих рас, то вам слід знати, що до вас стануть ставитися по особливому. У деяких з моментів саме такий вибір зможе надати великий вплив на сюжет гри в цілому.

Ще одним вкрай важливим у грі моментом є те, що під час створення свого персонажа, обов’язково слід враховувати факт того, хочете ви стати магом чи ні. Адже, як ви знаєте, у грі під назвою Inquisitiоn, всі події розгортаються на тлі битви між храмовниками і магами.

Нова гра, яка буде називатися Dragоn Age 3: Inquisition, з’явитися у продажу не раніше ніж наступного року восени, так що у користувачів поки ще є сила-силенна часу, для того щоб прийняти остаточне рішення, за яку з рас їм грати.

Друзі сайту: але якщо ви втомились чекати вихід саме цієї гри, ви можете купить игры для ps3 за цілком доступними цінами та на будь-який смак!