1377442984 113 insta

На своїх смартфонах люди, в основному, грають у різні ігри, читають якусь інформацію (як за допомогою додатків, так і безпосередньо на сайтах і в соціальних мережах), тому відсутність їх на операційній системі приводить до падіння інтересу з боку користувачів. Таке зараз відбувається з новою операційною системою для мобільних пристроїв від Microsoft — Windows Phone.

Багатьох людей, від переходу на цю ОС, зупиняє тільки відсутність клієнта для соціальної мережі Instagram, яка користується популярністю у молоді і «просунутих» людей, які проводять в інтернеті більшу частину дня. Звичайно, є кілька сторонніх клієнтів, але з ними постійно виникають проблеми (то не завантажуються фотографії і відеозаписи, то вони завантажуються і відразу видаляються, іноді клієнт і зовсім відмовляється працювати). Питання про появу офіційного Instagram-клієнта стояв вже давно, але Nokia ніяк не могла домовитися з керівництвом соціальної мережі, і ось, тільки зараз Кріс Вебер (віце-президент Nokia) заявив, що клієнт з’явиться і дуже скоро, але точної дати, на жаль , названо не було.

Друзі сайту: ви можете купить NFC метки з різноманітним функціоналом за доступними цінами!

Це може «зрушити» розвиток з мертвої точки, адже зараз багатьох людей від переходу на гаджети з операційною системою від Microsoft зупиняє тільки одне — відсутність деяких важливих додатків (ігри і різні програмки-розваги існують в магазині WP в достатній кількості). Звичайно, навіть якщо всі програми будуть з’являтися і на Windows Phone, всі на неї не перебіжать, адже багатьом користувачам дуже подобається дизайн і інтерфейс iOS-пристроїв, або ж смартфонів на андроїді, але стати третьою, або може навіть другий ОС на ринку Microsoft цілком може.