А не хочете дізнатись дещо про ГОСТи? Наприклад гост 18105 2010 відповідає за правила контролю якості бетону. Зацікавились?

48Не так давно писав про 78 днів, що залишилось прожити до кінця 2012 року, як вже промайнув час, та на календарі 13 листопада, тому реально залишилось якихось 48 днів, які потрібно прожити яскраво та виконати задумане.

Що зробив із запланованого:

Здоровья

Пішов у спорт залу. Поки був там лише три рази, завтра йду 4-й. Серйозних результатів немає — розбирає крепатура і з’явилось велике бажання набрати оптимальну форму та скинути зайву вагу. Я вважаю, що скинути до 70 кг, до весни не проблема.

Я починав з 78 кг. Саме тоді зрозумів, зо потрохи від’їдаю пузико та 2-й підборідок. За кілька місяців нормального режиму харчування вийшов на 76 кг. Наразі добрався до 75 кг. Іноді ваги показують 74.5. Але не лише в вазі справа — хочеться рельєфного пресу та гарних біцепсів і чудові цицьки =)

На футбол став ходити регулярно — кожної п’ятниця і бігати там не менше години. Одного разу вивихнув пальця, та завдяки одній жіночці, яка його вправила, продовжую тренуватись.

Також у п’ятницю стараюсь ходити з батьком в баню. Ми обговорюємо своє життя та радіємо тому, що можемо поспілкуватись хоч кілька годин на тиждень.

З посипанням зранку зараз все по різному: Оскільки дружина почала ходити зранку на заняття пілатесом, то ранішнє просипання дочки зазвичай на мені. тому у понеділок, середу та п’ятницю я можу виспатись до 8-9-ї години ранку. А в інші дні, такі як вівторок,четвер, субота, коли я ходжу на тренування, я прокидаюсь о 7-й, 7:30 ранку, що не може не радувати. Це вже схоже на той графік, що я планував на початку 100 днів ефективності.

Єдине з чим я так і не справляюсь, так це споживання солодкого та цукру. Знову і знову обіцяю собі, що буду з цим зав’язувати. Хоча залишилось вже менше половини із 100-тні днів.

 Бабосики

Із деякими сайтами почав працювати по новому підходу, на деякі забив.

Нарешті зареєстрував доменне ім’я для блогу дочки і навіть написав туди кілька постів, від її імені. Мені дуже подобається описувати її життя та успіхи — я горджусь своєю дочкою. Та як завжди зараз на все не вистачає часу.

Почав роботи над створенням будівельного сайту, обрав йому мікро нішу «паркет» та вже натягнув звичайний шаблон і починаю наповнювати контентом, що заточений під ключові фрази, які підбирав у семантичному ядрі сайту.

Дружина почала писати для моїх сайтів статті, бо хоче заробити мені на подарунок до дня народження — я дуже це ціную і одразу публікую її статті — мені корисно, їй приємно — всі задоволенні. Пише .коли малеча вже засипає — десь з 10-ї години вечора і до 12-ї. Хоча могла просто дивитись телек, або спати =)

На торговельних точках все більш-менш нормально — правда по трішки закінчується товар, який потрібно купувати, а я ще розраховуюсь за минулі накладні. Але то все дрібниці — головне що є постійні клієнти та адекватні продавці. Зарплату плачу справно та вчасно. Головними інгредієнтами для торгівлі забезпечую.

Борги чекають до нового року =)

Здається це все. Коли щось пригадаю, то відпишусь. Ці 100 днів ефективності реально мотивують — адже я поставив перед собою цілі та рухаюсь до їх виконання, а також час від часу перевіряю на скільки % виконаний кожний із пунктів плану — це круто!