1f07e3f77090 Доброго часу доби! Продовжею серію статтей присвячених твіттеру, і сьогодні я розповім вам про те як швидко видалити людей які не фоловлять вас у твіттері ,і тим самим зробити зробити ваш тві – блог більш привабливим як для людей так і для сервісів що що дозволять на ньому заробити.

Саме після того як я дізнався про існування цього сайту я зрозумів як у деяких людей може бути така фантастична статистика в твіттері і накрутити статистику в твіттері я тепер можу рівно за пів дня (скажімо на мене підпишуться близько 100-200 осіб, а я підпишуся тільки на 1-2).

Коротше , не буду тягнути резину ось він цей сайт: refollow.com

І так що вам потрібно зробити. Тиснете кнопочку secure login при вході на сайт, там з’явитися питання дозволити вхід через Refollow, ви тиснете так. Далі з’являється список всіх тих кого ви фолвили і тих хто фоловив вас. Далі ставите галочку на not following me і з’являються люди які не фоловили Вас. Далі тиснете select page і програма виділяє їх усіх. Тиснете unfollow.

От і все програмі буде потрібно якийсь час що б прибрати всіх хто вас не зафоловив у відповідь.

Хм… напевне все на сьогодні) А у наступній статті, я розповім про ще про бгато цікавих  сервісів для роботи з твіттером_) тому, підписуйтесь на RSS і до зустрічі)

Постовий: Також Вам може бути цікава биография Джастина Бибера.