adalt

Хто читає мій основний блог http://akhe.info/, той точно знає, що маю в асортименті кілька адалт блогів. Я навіть згадував про це, коли писав пост «Моя інтернет імперія«.

Наразі ситуація наступна:

Один адалт блог, що піднявся до планочки 5-6к хостів на добу знову почав набирати оберти і приймає щодня по 1700-1800 унікальних дрочерів. Або хз як їх ще назвати. Контент — це еротичні картинки + похітливе описання з ключовими фразами у тайтлі та в тілі тексту. Збираю НЧ та СЧ і замовляю в копірайтера тексти + публікації з картинками.

Другий блог, який робив в ході марафону з 1200 хостів скотився до 550 уніків, але все ще на плаву і якісь копійки з тізерів капають. Та все одно не можливо порівняти з тим, що було на початку року, коли я косив по 1к у.о. в основному з допомогою адалт блогів.

Я все частіше думав над тим, якби зменшити час, що я виділяю на адалти і не втратити прибутку. Але виявилось, що навіть такі сайти потребують постійної уваги — оновлення, наповнення, актуальності, якісних фото та навіть статей про ЄТО.

Не так давно я знову загорівся адалт блогами і на хвилі радості створив ще один сайтик. Цього разу обрав WordPress замість звичного DLE. Моє бажання зупинилось тоді, як блог за місяць так і не потрапив до індексу Яшки. Я додав з десяток постів і вирішив, що блогу слід «відстоятись».

Він і досі відстоюється із трафіком 5-10 хостів. Правда я прибічник того, що навіть на на пів-мертві ресурси потрібно час від часу додавати контент. Але я знаходжу 100+ відмовок і блог так і стоїть, чекаючи спочатку моєї уваги, яе веб-майстра, а тоді і і уваги пошуковиків.

Загалом усі ці три адалти приносять аж 100 руб. на день. Крім цього я плачу біля 50 руб. на добу копірайтеру. Ось вам і заробітки шалені.

— — —

Нещодавно до мене в аську постукався чоловічок з пропозицією купити його кілька молоденьких адалт блогів. Я спочатку загорівся, але потім передумав. Ціна була такою, що в нинішньому вигляді, блоги відбили б себе через пів року, або й більше. Я нещодавно писав про те, як мої куплені сайти довго відбивають вкладення (читати тут). Тому я задумався.

Але за тиждень хлопчина скинув ціну, бо вирішив остаточно зав’язати з адалтом. До 2-х молодих адалтів, з загальною відвідуваністю 200+ хостів, він дав ще один український адалт блог із відвідуваністю 250+ хостів. Правда є проблема з доменом. Він не може відновити право власності і відповідно не можливо перенести бази цього сайту на інший хостинг, бо не можна міняти ДНС.

Я погодився і на даний момент 2 домени уже мої, а бази переносяться на мій сервер. Я рахую, що сайти — це активи, а сайти з прибутком (навіть невеличким), рано чи пізно окуплять себе.

Тим паче що покупка обійшлась мені приблизно у 70 у.о. Такими грошиками можна ризикувати. Надіюсь, що ці сайтики я трішки прокачаю і вийду на належну відвідуваність і прибутковість. Плюс копірайтеру підкину роботи.

А ви купляєте невеличкі молоді сайтики? Чи лишень великі, супер прибуткові проекти?