SobakaМинулий раз я писав про те, як розкрутити групу Вконтакті. Тепер вирішив детальніше зупинитись на одному з пунктів, а саме набір учасників до молодої, нікому не потрібно групи, або пабліку.

Чому мене це так турбує? Справа в тому, що я хочу отримувати постійний приток користувачів з соціальної мережі до свого розважального сайту та конвертувати їх у грошенята. Також з часом, коли у групі буде 10-20к учасників, продавати рекламу у самій групі.

Залишилась одна дрібничка — набрати учасників до групи і бажано таких, які через кілька днів не стануть собачками — тими користувачами, яких забанили адміністратори Вконтакті за порушення правил.

І так, групу зробив, набив 50+ постів, запросив друзів (приєдналось близько 15) що далі? Група стоїть на місті? Вирішив вкласти трішки грошенят:

Пішов до сервісу olike.ru купив там на 99 руб. якоїсь фігні типу сердечок на баланс та вирішив додати завдання на вступ до групи. Поставив ціну у 3 серця за вступ і поставив мінімум 50 чоловік. За хвилинку в групі вже було 100+ чоловік. Правда є така штука, як приховання новин з групи, тому толку від цих підписчиків практично немає.

Зате на лічильнику 100+ подумав я та вирішив залишок на балансі кинути на лайки новин. Отримав порядку 100 лайків різних новин, а нових підписчиків 0. Плюс 2-3 переходи на сайт =)

Зав’язав з олайком і пішов до ще одного сервісу накрутки лайків, друзів, та підписчиків групи — саме те що мені потрібно.

Цим сервісом став Взаємний Піарчик — витратив там 70 рублів. Обміняв їх на валюту системи і зробив завдання по вступу до групи. За ці кошти повинні прийти аж 500+ учасників. Роблять вони це не спішно, бо завдання дешеве. Думаю до кінця дня в групі має бути близько 600 чоловік. Правда % собак ще не знаю.

Далі думаю піти ще на wmmail і там дати центове завдання на вступ до групи, лайк новини та коментування новин. що повинно зробити групу більш живою.

Як вийду на планку у кілька тисяч учасників — відпишусь по результатам переходів на сайт, а поки очікування та оновлення групи.