GroupЯ уже більше тижня страждаю, бо вирішив зробити та популяризувати розважальний сайт. Навіщо це мені — не розумію. Мабуть хочеться бачити більше посмішок і розуміння друзів, коли показую їм свої проекти.

Сайт роблю таким чином, щоб збирати трафік з соціальних мереж. Для цього створив групи у Вконтакті та Фейсбук. Але щоб отримувати звідти приток користувачів, що бажають розваг, потрібно ті групи просувати та наповнювати учасниками і підписчиками.

 

Тут і постає питання — Як розкрутити групу в контакті?

Безкоштовні способи:

Запрошувати друзів та знайомих — я це робив, але така штука швидко набридає і сам я не дуже люблю набридати друзям із проханнями вступити в групу та лайкати мої повідомлення.

Обмінюватись рекламними постами з іншими тематичними групами — це буде працювати, коли у вашій групі буде 1-2к активних підписчиків.

Форуми, Чати, Блоги — якщо є можливість і бажання уперед. Я цим не займався. Багато асу та мінімальний ефект.

Постійне оновлення групи — якщо оновляти записи на стіні 3-5 разів на день дійсно цікавими матеріалами, то учасники час від часу будуть лайкати та ділитись ними, як результат приріст учасників. Це також працює, коли у групі є хоча б кількасот адекватних учасників.

Конкурси — Потрібно проявити креатив та пообіцяти учасникам щось цікаве та потрібне. Якісь бали у іграх, якісь статуси і т.д.

Платні способи розкрутки групи Вконтакті:

Реклама у інших пабліках та групах — доволі дорога процедура, яка не завжди приносить ефект. Та якщо вже приносить, то у вас будуть реально живі підписчики, що в свою чергу принесуть нових учасників. Правда варто рекламуватись у групах з кількістю учасників від пів мільйона. А коштує це близько 10-20 баксів на годину. Результат повинен бути 100-200 нових живих учасників вашої групи чи пабліка.

Купівля учасників на біржах — тут все просто. Платиш гроші — купуєш учасників. Я вирішив перевірити це на практиці і заливши 100 рублів отримав 100+ підписчиків. Правда ефекту від них практично нуль. Тому перший спосіб ефективніший. Потрібно шукати адміністраторів живих груп і додавати рекламу у шапку їх пабліка.

Я намагаюсь розкрутити групу Вконтакті, щоб отримати трафік на розважальний блог, а дехто робить пабліки, аби потім там вигідно продавати рекламу. Як я вже казав, реклама у пабліку із 1млн. підписчиком обійдеться біля 10-20 баксів за один пост — репост чи годину, проведену у шапці.. Думайте самі, чи варто робити та розкручувати групи та пабліки вконтакті.

— — —

Вот например кому-то нужно купить обувь онлайн. Он ведь в первую очередь не пойдет в поисковики, а забьет этот запрос в поиске Вконтакта или Фейсбука. Так что социальное влияние становиться все сильнее.