PosilanyaТак, тема зворотніх посилань уже на стільки заїжджена, що говорити про неї мабуть не варто. Але я все одно буду!

Мене просто бісять люди, які кричать на всі сторони, що не варто вкладати бюджет у закупівлю посилань — ні вічних, ні тимчасових. Мов це марна витрата грошей, які ніколи не окупляться. Якщо в когось не спрацювали посилання на кількох проектах, не варто думати що Яшка та Гугля не звертають увагу на усі посилання.

Варто навчитись обирати донорів та правильно вставляти посилання у контент:

Звісно, якщо посилання із сайдбару чи футеру спортивно-новинного блогу йде, скажімо, на сайт присвячений народженню немовлят в домашніх умовах, то толку з нього не буде.

Та якщо стаття чи огляд на тому ж спортивному блозі, матиме у своєму контексті посилання, що веде на сайт якогось спортивного гуртка чи секції, то це зовсім інша справа.

Я не кажу, що головне у просуванні сайту чи блогу це зворотні посилання, просто без них нікуди. По логіці — ви написали цікавий пост про те, як зробити саморобну вибухівку у себе на кухні — таку статтю чи мануал обов’язково згадають блогери у своїх жежешка, а соціопати у своїх профілях. Це і будуть зворотні посилання на першоджерело, сторінку, яка згодом займе своє почесне місце у ТОП видачі пошуковиків.

Але що робити, коли стаття про вашу пінку для бриття нафіг нікому не потрібна, а пінку потрібно продати… Тоді вам допоможуть покупні посилання, твіти, лайки, шарінги за гроші, посилання на форумах і т.д. Так, не зовсім чесно — ми обманюємо пошукових роботів, та що поробиш — таке вже життя. Закупився посиланнями у достатній кількості та частоті закупівлі — дивишся і через 2-3 місяці з’явились клієнти і ти вже не встигаєш відправляти гуртові замовлення тієї пінки для бриття.

Посилання діють — варто правильно їх використовувати!!!

До чого цей пост? Просто сьогоднішня видача Яшки та Гугля мене дуже порадувала. Є топи по багатьом запитам, на сторінки куди закупив посилання на кількасот у.о.

— — —

Давайте поможем оттечественному автопрому! Сайт automobile.ru говорит, что продажа автомобилей ваз с каждым годом все растет. Это значит, что патриотов становиться все больше и деньги остаются в стране и помогают расти эеономике странны.