Rozvagi rulyatЧасто до мене приходять нові ідеї по створенню сайтів різноманітних тематик. То мені кортить зробити сайт про будівництво та ремонт, то мені хочеться блог про авто зварганити, або ж сайтик для молодих мам і т.д.

Ось нещодавно надумав зробити розважальний сайт. Чому саме розваги? Та тому, що більше половини користувачів інтернету приходять подивитись на смішні картинки, відео та почитати цікаві та кумедні історії та анекдоти — вбити час у офісі чи посміятись самому і з друзями. Я думаю тут ви погодитись, бо самі проводите чимало часу за такими нехитрими справами =)

Так ось сайт зі смішними картинками та історіями я вирішив зробити виключно для того, аби перевірити правдивість того, що розважальний трафік добути найпростіше і тому він найдешевший. Раніше я завжди робив проекти таким чином, аби упіймати якомога більше користувачів з пошукових систем, але цей блог зробив аби попрактикуватись у добуванні трафіку з соціальних мереж — Вконтакті, Фейсбук, Твіттер, МойМир и т.д.

Ага, я знову зробив сайт на російській мові — закидайте мене каменюками =) Я дивлюсь на сайти з вигодую, а не як патріот. Як патріот я тримаю активним свій блог та цей і радію з того, що з року в рік українська блогосфера стає потужнішою та обізнанішою.

Повертаюсь до теми розваг: Домен взяв рушний; Хостинг наш, але сервери не в Україні; CMS обрав DLE, так як постів там буде багато, а картинок ще більше — його просто налаштовувати та ще простіше гратись із картинками;

Перший день я щось там налаштовував, та так як я профан у ДЛЕ, то майже нічого і не міняв. Шаблон, правда, шукав пів дня. Ну думаю, додам ще якусь новину…

Самому писати було лінь, тому скопіпастив хахашну історію про те, «Звідкіля беруться діти«. Ну, думаю, погляну чи увійде сторінка в індекс і яка взагалі буде реакція пошуковиків та відвідувачів. Затвітив пост у своєму профілі і став чекати.

На ранок дивлюсь 50 хостів. Фігасобі! Виявляється хтось ретвітнув мій твіт (Історія про книгу з картинками дійсно ржачна виявилась) і по статистиці є чимало переходів з твіттера. Але це ще не все: На блог уже прийшов трафік з Яндекса по запиту «Звідки беруться діти» =)

Виявляється копіпастний допис Яша проіндексував і уже вивів у ТОП 10 =) Це означає, що сигнали з соціалок доволі вагомі для пошуковиків.

Цікаво те, що Гугл досі не взяв індекс жодної сторінки, при тому що Яшка уже проковтнув більше 30-ти. Хм.

Зараз Додав на блог можливість коментування користувачами Вконтакті та унизу посту кнопочки для шарінгу у соціальних мережах. Буду їх ще міняти, бо не видно статистики =( Надіюсь це все збільшить трафік з соціалок.

Одне скажу точно — Бомбова та ржачна новина чи історія з кількома картинками, навіть якщо вона зкопіпащена, отримає купу лайків, ретвітів та іншої лабуди і буде вам трафік — правда не надовго =)(

Хочеться досягнути відвідуваності у кілька десятків тисяч — поки ХЗ як це зробити, але соціалки допоможуть. Пішов я робити групи для нового блогу. Побажайте успіху.

— — —

Занимаетесь продажей одежды в розницу? Бросайте это неблагодарное дело и вводите в поисковик фразу «одежда оптом украина«. Поверьте, что работать оптом намного выгодней. Вы только попробуйте!