Компанія VimpelCom повідомила про стратегічне партнерство з Opera Software, розробником браузерів. При цьому VimpelCom готує новий веб-браузер, адаптований для користування мобільним інтернетом на низькобюджетних моделях мобільних телефонів. Спробувати улученную версію браузера VimpelCom Opera Mini в пілотному режимі клієнти оператора стільникового зв’язку «Київстар» зможуть вже в третьому кварталі 2012 року.

Зазначається, що влітку 2012 року мобільний браузер VimpelCom Opera Mini буде доступний для більше 200 млн клієнтів операторів, що входять в VimpelCom Group, в 18 країнах світу. Згідно з озвученою інформацією, VimpelCom Opera Mini являє собою сучасний браузер із спрощеним доступом до сервісів оператора, соціальним мережам і контент-послуг, який ідеально підходить для користування мобільним інтернетом в низькобюджетних мобільних телефонах.

Новий браузер Opera Mini має поліпшену технологією стиснення змісту веб-сторінок — до 90%. Таким чином, користувачі браузера отримають можливість споживати більше інтернет-трафіку при менших витратах. Браузер VimpelCom Opera Mini також має більш зручним функціоналом, що дозволяє поліпшити користувальницький досвід. Завдяки виділеним вкладках, браузер полегшує доступ до найбільш часто відвідуваним веб-сторінок. Доступ до новин, контенту і різних додатків здійснюється за допомогою одного кліка з домашньої сторінки.