imagesПривіт дорогі читачі!
Знаю… Я Дуууже довго не писав у блог нічого корисного , але обіцяю за це літо виправитися! Буду писати по можливості. Тем для публікацій вистачає, особливо по темі СЕО , яким я зараз і заробляю , так як стипендію втратив :(.
Але це все передмова, про що ж я сьогодні напишу? Та про сервіс який дозволить вам безкоштовно отримувати такі соціальні сигнали як ретвіти, твіти,+1,лайки і т.д.
Отже, для чого це все потрібно? Та для того щоб підвищити авторитет сторінки, та й всього сайту загалом в очах пошукових систем, а відповідно покращити свої позиції у їхній видачі. Навіщо вони, можете глянути на блозі Werter.
Отже, повертаємось до головного, де взяти людей які будуть клікати по цих соціальних кнопочках? Адже далеко не всі відвідувачі, навіть якщо їм стаття сподобається, будуть лайкати, світити, плюсувати…
Тут є два виходи:

1. Купувати їх на біржах . Ссилок давати не буду, але скажу наступне – коштують досить дорого. Принаймні кілька місяців назад я клікав по фейсбук лаках, то за 1 лайк 0,5 долара.
2. Використовувати FreeSocial.eu .

Як працює система?

У ній є власна валюта, за яку ви і купуєте цю всю «соціальщину» . Звичайно, її цю валюту можна купити за реальні гроші, але значно вигідніше заробити її у системі, просто ставлячи лайки іншим користувачам.
Одразу після реєстрації вам дадуть 50 одиниць валюти на які можна без проблем купити…. Наприклад 15-20 Гугл +1.
Надіюся цей сервіс стане вам у пригоді!

——————

Вам нужно разместить наружную рекламу? Тогда вам будет нужен монтаж наружной рекламы, а здесь сделают быстро и качественно !