За запевненням Microsoft, нова операційна система Windows 8 завантажується дуже швидко. Настільки швидко, що це навіть стає проблемою в тих випадках, коли користувачеві необхідно вибрати альтернативні способи завантаження шляхом натиснення клавіші F8. Зокрема, ноутбук з твердотілим накопичувачем здатний завантажити ОС Windows 8, приблизно, за 7 секунд.

Проте, щоб користувачі все ж могли в разі необхідності обрати альтернативні способи завантаження, передбачено нове рішення для доступу до такої функції. Воно отримало назву «Меню способів завантаження». В ньому доступні можливості здійснити завантаження комп’ютера з альтернативного накопичувача, наприклад, USB-флеш накопичувача, мережевого пристрою або оптичного диска відновлення Windows. Також передбачена функція завантаження іншої операційної системи, встановленої на комп’ютері. Крім того, в цьому меню реалізований доступ до функцій відкату стану операційної системи Refresh і Reset, іншим опціям (відновленню системи за допомогою різних способів, командної рядку, оновленню прошивки UEFI, налаштувань завантаження Windows). Нарешті, з цього меню користувач зможе продовжити роботу в операційній системі або ж вимкнути комп’ютер.

Для доступу до «Меню способів завантаження» передбачено два способи. Перший з них передбачає вибір налаштувань комп’ютера (PC Settings) через праву панель. Потім потрібно вибрати пункт «Загальні» (General) і розділ «Розширені завантаження» (Advanced startup). Другий спосіб доступу до меню реалізований через меню авторизації. В даному меню в правій нижній області екрану реалізовано меню виключення комп’ютера. Якщо натиснути на клавіатурі клавішу Shift і вибрати пункт Restart, комп’ютер здійснить перезавантаження з доступом до «Меню способів завантаження».

—————————-

Вы часто звоните своим близким или друзьям за границу? Но ведь с телефона звонить слишком дорого! Вот например, здесь  вы можете дешево совершить звонок в швейцарию.  Ведь звонить с компьютера часто много удобнее чем с мобильного телефона!