У Вас в доме не работает лифт? Не забывайте. что ремонт лифтов нужно поручать исключительно профессионалам!

doodleПривіт відвідувачі блоогу TICAPAC.pp.ua !

Я не надто люблю грати в ігри на ПК, вони відбирають у мене надто багато часу, мені незручно грати їх на ноуті, так як кнопки інколи глючать (я пробував розібрати і зібрати клаву в гуртожитських умовах) ну  і екран маленький порівняно із стаціонарним… А що вже казати про телефони? Ігри на них – це взагалі жах… Я навіть немав на телефоні Graviti , яка була дуже популярною раніше… Ну хіба Ви ніколи про неї не чули? 🙂 Але от нещодавно, блукавши просторами Android Market’a в пошуках всякого цікавого, я наткнувся на таке чудо природи як Doodle Jump…

Це перша гра, яка завоювала місце постійного додатка у мене в телефоні! Я ніколи не думав що настільки цікаво може бути керувати пригаючим уверх чоловічком :).

d1d2d3

Саме так, суть гри корегувати траекторію руху чоловічка, щоб він зібрався якомого вище. У цьому йому допомагатимуть різноманітні “штучки” типу пружин, батутів, реактивних ранців, капелюхів з пропеллером і т.д.

Заважатимуть вам чорні дири, сходинки які проламуються або зникають під ногами чоловічка, всякі монстри, яких ви можете вбивати чимось що вилітає із хобота головного героя :).  ПО деяким тварючкам потрібно буде вистрілити не один раз. А інколи це досить важка справа.

Завантажити її можна практично для всіх платформ:

Doodle Jump для Android (правда коштує він тут близько 8 гривень)

Doodle Jump для iPhone (правда коштує він тут близько 1 доллара)

Doodle Jump для Java (Халява)

А на десерт кліп Би2 – Он плохо кончил:

Швейцарские часы – самые надёжные, они всегда будут отличным подарком! Но что делать если Вы не можете позволить себе купить оригинальные часы? Тогда можно взять часы наручные копии швейцарских часов, от проверенного производителя. Качество – почти такое же, а цена отличается в разы!