1111

Привіт друзі!

Я уже дуже давно планую відвідати чудове місто Львів, не стільки щоб поглянути на саме місто,хоча й не без цього, а щоб розвіртуалитися із багатьма цікавими людьми, з якими спілкуюся в онлайні. Але все ніяк небуло можливості це зробити… Проте, кілька днів назад зайшовши  у твіттер та побачив твіт від шановного @Core_st, в якому він вітав тих хто виграв безкоштовні квитки на  #uasmcamp який проводитиметься у Львові, 18 лютого.

А серед тих ніків я побачив свій, і згадав що  також приймав участь у розіграші безкоштовних квитків серед твітерян. Який був конкурс? Та все було надзвичайно просто! Кожен третій ретвіт запису на блозі #uasmcamp отримував безкоштовний білет , яких на твіттерян було виділено цілих 20. Мене здивувало що після першого дня розіграшу ще залишилося цілих 12 білетів!

Взагалі, що таке Lviv Social Media Camp?

Це велика конференція, місць цілих 400, присвячена соціальним мережам. Вона розбита на цілих 4 потоки, у яких буде що послухати не лише блогеру чи програмісту, а й усім іншим (ІМХО).

Проходитиме вона 2 дні, між якими буде вечірка з учасниками (платно — 200грн).  О, точно.. ціни на участь наступні:

До 1 лютого – 300 грн
До 16 лютого – 500 грн
В день конференції: 800 грн

А про це все детальніше читайте на сайті : smcamp.com.ua

Доречі, SOPA було відхилено тому я можу спокійно постити кліпи далі) Ось сьогодні…

Ozzy Osbourne – Mama i’m comming home

Ozzy Osbourne – Mama i’m comming home

Лучшая эпиляция – лазерная, но она сравнительно дорогая. Вам нужна лазерная эпиляция киев? Здесь вы можете заказать её по доступным ценам!