images

Привіт шановні відвідувачі блогу!

От шукав я сьогодні у Вікіпедії інформацію про гарячий лід, але побачив там повідомлення, про якийсь протест. Я цим зацікавився та вирішив почитати що й до чого.

Виявилося – американці приумали якийсь там злобний законопроект після прийняття якого інтернет може втратити свободу слова. Кому потрібна цензура в мережі?

Сьогодні, 18 січня, десятки сайтів зупиняють свою роботу в знак протесту нового законопроекту , що перебуває на розгляді конгресу США.

Google, Mozilla, Reddit, Twitpic, BoingBoing та багато інших сайтів виявили протест поставивши на головні сторінки заглушки із повідомленням про SOPA. Google розмістив на свої головній сторінці повідомлення:

“Tell Congress: Please don’t censor the web!“

Stop Online Piracy Act (SOPA або H.R. 3261) – вірус який може суттєво вплинути на інтернет. Що він може? Він всього навсього значно розширює можливсті власників певного авторського контенту. Після  прийняття закону, власники зможуть без попередження вимкнути/видалити із пошуковиків певний сайт. Можуть змусити платіжні системи припинити із ним співпрацю. В загальному будь хто. чи то інтернет провайдер, чи пошукова система чи навіть рекламодавець, по запиту мусить одразу ж припинити спвіпрацювати/надавати послуги об’єкту, що звинувачується в піратстві. У противному випадку він також буде звичнувачений у піратстві як співучасник.

Буде дуже сумно якщо це й законопроект все ж затвердять, так як тоді більша частина інтернет ресурсів може бути “вимкнутою” а власники отримають по шапці… Доречі і мій блог можуть вимкнути, як мінімум через кліпи що я вставляю у кінці публікацій, ну да всеодно Улыбка  Тримайте ще один, кліп гурту Metallica – Turn the page

Metallica – Turn the page

 

p align=»center»