Хотите сьезить в Чехию? Сейчас очень актуальны туры в Чехию, а здесь их можно заказать за доступными ценами.
defaultПривіт усім!

Напевне для більшості українців основним джерелом музики є всім відома соціальна мережа «ВКонтакі» Там завжди можна знайти всі нові треки, наприклад новий сингл групи Nightwish я знайшов лише там, і то в переддень офіційного його виходу :).

Але не завжди зручно слухати музику ВКонтакті, так як для цього потрібно щоб завжди був відкритий їхній сайт, а ще можна випадково закрити вкладку із ВК на самому цікавому моменті пісні… А от нещодавно друг мені порадив програмку – плеєр для ВКонтакті – Meridian, про який і піде мова у цій публікації.

Отже почнемо із зовнішнього вигляду (інтерфейсу).

Він виконаний в стилі Metro. Хто ще не в курсі – цей стиль використовуватиметься у Windows 8 (Свої враження від Developer preview версії напишу трішки згодом). Як на мене інтерфейс – дуже зручний та виглядає досить гарно. Виконаний у мінімалістичному стилі,але який сенс його описувати? Краще дивіться картинки:
11

Meridian

33

На рахунок функціональності можу сказати що є усе… окрім скачки. Нажаль.

Ви можете слухати Ваші аудіо записи, редагувати їх (додавати нові, видаляти), аудіозаписи ваших друзів, дивитися що у цей момент грає у інших користувачів цієї програмки, шукати аудіо записи та публікувати їх на стінах у друзів.

Доречі пошук тут надзвичайно зручний, так як для прикладу вводимо у стрічку пошуку слово «Сплин» а у відповідь – усі їх альбоми, при кліку по назві у сусідньому стовпчику всі його треки :).

Висновок: Обовязково встановлювати! Хоча б для того щоб спробувати, так як це дійсно зручно. Особисто у мене дуже рідко тепер відкривається Вконтакті у браузері так як для переписки маю QIP а для музики тепер є Meridian )
А на десерт — вищезгаданий сингл Nightwish — Storytime :

—————————

Ищите где монжо выгодно купить мягкую мебель в Киеве? Качественные, стилные мебли за умеренную цену!