imagesПривіт друзі!

Напевне всі чули про такий рок-гурт як «Арія»? Як на мене чудова група із чудовими композиціями, але як більшість читачів напевне знають група «розкололася», і від неї пішов її голос – Валерій Кіпєлов та один із гітаристів, які створили свій гурт під назвою.. «Кіпєлов». З того моменту я не слухав їх через те що не мав доступу до мережі, а їх місця зайняли так гурти як Холодне Сонце, Iron Maiden, Nazareth…

Але у мене в гуртожитку є дуже удова річ – халявний Інтернет 1 мб/с, звичайно це не багато, і збої бувають досить часто, але все ж безкоштовно :).

От я нещодавно скачав нові альбоми обох гуртів, для порівняння. Новий альбом Арії – Фенікс, та Кіпєлова – Жить Вопреки, і мушу визнати, що останній мені сподобався значно більше, так як теперішній вокал Арії не рівняється із Кіпєловим. Але і у Кіпєлова не все ідеально. Гра на інструментах, сама мелодія мені більше подобається у Арії.
Звичайно в обох альбомах гуртів є хороші треки, але так все ж на мою думку… Було б надзвичайно добре, якби гурти знову об’єдналися, я дуже хотів би почути знову стару Арію, яка на мій погляд була значно кращою ніж теперішня, чи ніж «Кіпєлов» .

Надіюся що якось вони знову об’єднаються і ми почуємо знову чудові треки! Чи як Ви вважаєте?

——————

Хотите поменять дома мебель? Тогда вам нужно купить мягкую мебель Киев! Огромный ассортимент и высочайшее качество товара вместе делают магазин лучшим местом покупки!