Nokia x6 b
Возможно вам нужны хорошие юристы в украине? тогда сдесь только лучшее профессионалы которые помогут вам розобраться с любым делом!
Привіт усім!

Зараз певне усі люблять бути власниками новенької, якісної та функціональної техніки, такої як телефони, ноутбуки, плеєри, нетбуки, і так далі але викидати гроші за неї… не хочуть. Ось так сталося із моїм однокімнатником, якого розвели уже двічі!

Хлопець він досить дивний, любить говорити всяку фігою, а випивши трішки пива може ходити по гуртожитку та приставати до старшокурсників із всякими питаннями, а потім доказувати що відповідь яку вони дали не правильна 🙂
Але повертаюся до основної теми посту. Він дуже довірлива людина, і на цьому уже вдруге (це то що знаю) сильно «лоханувся».

1. Він купував ноутбук,Samsung та віддав за нього 5,5 тисяч гривень, і це по його словам ще «по-знайомству». Я ввівши в гулі модель його ноутбука одразу вияснив що ціна на ньго становить близько … 3 500 гривень! Очі хлопця були як монети…

2. 2 тижні назад він зробив покупку нового телефону, зрозуміло що хотів собі якусь круту модельку, але платити багато не хотів, от і хвалився що за 1,500 гривень він взяв Nokia X6 ! але виявилося, що знову довірливість підвела хлопця… Я тільки взявши телефон в руки зрозумів що це сама звичайна китайська підробка. А розблокувавши його та зайшовши в меню це підтвердилося…. Ціна на таку китайську підробку становить якісь нещасні 67$+ 10$ доставка. Як ви самі розумієте, різниця значна виходить.

Ось так зараз заробляють гроші на дурниках, які вірять словам. Будьте уважні, якщо обираєте собі якусь техніку! Так як нещодавно друг скинув новину про винахідливість китайців, замість того щоб робити жорсткий диск вони просто взяли корпус, поставили у нього флешку на 128мб, 2 гайки для ваги та штамп Samsung 500Gb. Ціна була на кілька порядків нижчої ніж в оригінальних дисків, та знаходилися довірливі люди що це купували…

А на останок, кліп Iron Maiden — Fear Of The Dark————

Вам нужна хорошая бижутерия в Киеве? Тогда сдесь просто огромный выбор бижутерии под любой наряд или платье, и главное, по хорошим ценам!