Вас интересует лечение в Карловых Варах ? Тогда здесь лчшее место чтобы заказать путёвку!
Вітаю усіх відвідувачів блогу!

ТвіттерЯ уже не один раз писав про чудову соціальну мережу Твіттер. Мережа у якій люди обмінюються повідомленнями у 140 символів. Твіттер вчить лаконічно висловлювати свою думку. Надзвичайно цікава мережа, яка мені уже давно замінила всі інші, включаючи Вконтакті. І не тільки мені, Твіттер стає все популярнішим із кожним днем! Навіть Юлія Тимошенко із суду писала у нього повідомлення!

Ті хто не перший день користується Tiwtter`ом знають як незручно спілкуватися у твіттері через стандартний Веб-інтерфейс, адже значно краще встановити собі на ПК хороший клієнт, який буде і частіше оновлюватися, і на повільних з’єднаннях не пропускатиме твітів.

Хоча більшість моїх друзів користуються TweetDeck , Мені він не сподобався через те що:

Бувають моменти коли він пропускає твіти

Туго йде на GPRS з’єднаннях

Надто велика кількість функцій як на мене. Я не користуюся і четвертою їх частиною.

Дизайн як на мене теж надто навантежений

Особисто я перетестував кілька десятків різноманітних клієнтів але мій вибір зупинився на MetroTwit. Для мене він став ідеальним клієнтом.

Простий, не навантажений лишніми елементами дизайн.
Встановлення – надзвичайно просте. Завантажуєте по наступному лінку встановлювач, запускаєте, він закачує всі файли клієнта (3,5мб) та ставить ярлик на робочий стіл. Ви запускаєте клієнт, авторизуєтеся через нього у Твіттері і все!

Metrotwit скрін

|Метротвіт використовує .NetFramework 4.0, тому перед встановленням клієнта перевырте його наявність на Вашому ПК
У головному вікні Ви можете по своєму вподобанню вистроїти декілька колонок, наприклад у мене стоять по черзі Реплаї, сама стрічка, та Дм (Direct messages), окрім цих ви можете додати колонку твітів із певним хеш-тегом, можна додати колонку–профіль будь-якого користувача мережі.

Нажаль немає системи обкладинок клієнта, максимум що ви можете це змінювати колір певних елементів.
Звичайно ж він може сповіщати вам про нові твіти/ре плаї/дм та інше, все налаштовується у меню Settings, доречі серед мов лише Англійська, але її там по мінімуму, все інтуїтивно зрозуміло, тому проблем не буде навіть у того хто не знайомий із Англійським взагалі.

На останок кліп Kiss – Crazy Crazy Nights

Хотите купить бытовую технику онлайн? Тогда могу посоветовать интернет магазин бытовой техники, где есть просто огромный выбор бытовой техники за отличными ценами!