180097526 9bc40f0ab7Привіт усім!

Я, як і усі блогери приділяю немало часу на підбір картинки для посту, адже часто від ілюстрації публікації залежить те, чи буде відвідувач блогу її читати! Звичайно я не можу як і інші присвячувати цьому по годині, так як у мене лімітований трафік і після того як я напишу пару постів із дуже ретельно відібраними картинками – мої 5гб трафіку підуть лісом… Тому для себе я відкрив цікавий сервіс Wylio.

Звичайно, його мета не зменшити кількість трафіку що блогери витрачають на пошук картинок…
А головна ціль яку сервіс ставить перед собою – пошук безкоштовних ілюстрацій. Так, саме безкоштовний, адже я певен, що багато блогерів шукають картинки через однойменний сервіс від пана Гугла, а у ньому досить легко використати картинку, захищену авторськими правами. Звичайно, доки ваш блог не надто відомий – то нічого. Але уявіть, що коли Ваш блог стане надзвичайно відомим до Вас прийде скарга на використання фотографії захищеної авторськими правами, а можливо не просто скарга , а судовий позов.

Сам сервіс – мені нагадує Гугл Картинки, але окрім цього при кліку по ескізу що вам сподобався висвічується ось таке вікно:

2

Тут ви можете підібрати розмір та подивитися як картинка буде виглядати коли вона оточена текстом, а потім просто скачати її собі на ПК та використати в якості зображення до своєї публікації — сервіс Wylio=).

Хм, вище не маєте де розміщати картинки? Тоді вам буде цікаве створення сайтів, тернопіль. Головні переваги — швидкість, якість та доступні ціни!