konkurs smПривіт!
Напевне усі Ви любите акції? Так, звичайно, багато акцій що рекламають по телевізору є лохотронами, але є і інтернет акції, наприклад минулою зимою була акція від NIC.UA, у якый вони щедро роздавали домени,поповнення, книги а головними призами були такі дорогі речі як iPad (@blogoreader),platinum аккаунт (@rostikua), телефон HTC Wildfire (хз). А от недавно я приймав участь в акції від двох дуже цікавих Українських блогів.

А якщо бути конкретнішим то це була спільна акція від Akhe та Akceptor’a на кращого коментатора. Суть акції полягала у тому щоб протягом місяця коментувати ці блоги, і тому хто у сумі залишить найбільшу кількість моментів буде виданий приз, у вигляді 100 гривень. Так, гроші невеликі, але на оплату інтернету вистачає). І ще приз був за найцікавіший коментар.

Але через 1 тиждень після початку акції з»явився ще один спонсор – Пащенко Максим, який вніс ще 100 гривень, але відмовився від того щоб коментарі учасників на його блозі також враховувалися.
Ці сто гривень від Максима розподілили по 50 між другим та третім місцем.

Але за півтора тижні до кінця акції я зрозумів що надто активно користувався інтернетом і із 5000мб трафіку залишилося всього навсього 500мб, тому я неміг уже повністю включатися в дискусію… Та й інші коментатори щось притихли.

А от конкурс закінчився, опублікували переможців якими стали:

1. Я =) 110 коментарів

2. Vorobus 87 коментарів

3. Владислав Мислінський 28 коментарів

Досить цікава акція, я коментував блоги як і раніше, правда трішки активніше) І за це отримав 100 гривень, які віддав Інтертелекому… А ще я вітаю усіх переможців).

Доречі, колись також приймав участь у схожій акції, але тоді винагороджувалося лише перше місце і сама винагорода була значно меншою – 100рублів, але плюс до них було сковзне посилання на сайт коментатора)