123249mПривіт усім!

Ех… Коли ми були маленькими напевне ставили батькам цілі тонни різноманітних питань, чому небо голубе, звідки береться там вода, що таке інтернет?) А особливо цікавим та популярним видається питаннячко «Звідки беруться діти?»
А чи пам’ятаєте ви як у дитинстві Вам розповідали про лелеку? Так, саме про того який приніс Вас!
Сьогодні я хочу описати кілька знайдених і почутих версій для дітей, звідки ж вони беруться?

Отже, я думаю найпопулярніші дві версії відповіді на це питання це про лелеку та капусту.

1. Дітей приносить лелека. Але перед тим як віддати дитинку – запитує паспорт!

2. У капусті знайшли випадково, чи в огірках… А у кого День Народження взимку – того у квашеній капусті =).

Думаю багато кому також розповідали цю казочку… Також думаю відомою версією є те, як Батьки пішли в магазин, а на верхній поличці, поміж м’яких іграшок була дитинка, і вони вирішили її забрати собі. Я думаю що в цю версію навряд чи повірив би… Хіба років в 4. А у 8, коли я запитував то вже знав, що тоді коли я з’явився, у нас в магазинах іграшок не було)

Мені до речі, у 8 років замість казочок дали почитати енциклопедію, де усе було написано! О тоді пам’ятаю як сміявся коли дивився на картинки!

Ще одного разу я читав десь таку версію як зернинка, яку подарував мамі тато, і від неї у мами в животику проросла дитинка.

Досить цікавою і більш-менш правдоподібною мені здалася версія що коли мама із татом люблять один одного, цілуються та сплять в одному ліжку, то стається чудо, і з’являється дитинка. Певне якщо мої майбутні діти також ставитимуть багато лишніх питань, то я їм цю версію і розповім, але поки що… А що Вам батьки відповідали на такі питання?

———

Вам нужен красивый, уютный и в тоже время функциональный дизайн интерьера киев? Тогда не пропустите!